איך מגישים תביעת סיעוד לביטוח לאומי?

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

אין ספק כי אחד המוסדות החשובים ביותר במדינה הוא ביטוח לאומי וזאת עקב העובדה כי ביטוח זה עוזר לנו כאשר אנו נמצאים במצבים הקשים ביותר בחיים. ביטוח לאומי הוא כמו רשת ביטחון אשר המדינה נותנת לאזרחיה כאשר מזלם לא שפר עליהם כמו למשל במקרה של פיטורים, מוות, גירושין, תאונה או כל דבר אחר. בין היתר ביטוח לאומי מאפשר לנו להגיש תביעת סיעוד ביטוח לאומי במקרה ואחד מבני המשפחה שלנו נקלע לסיטואציה שבה הוא סיעודי. העניין הוא שביטוח לאומי מפחד מאוד מהונאות ולכן הוא מקשה מאוד על קבלת הגמלה שמגיעה לנו על פי חוק. לכן העצה הכי טובה שאפשר לתת היא לא להגיש את התביעה לבד אלא לפנות אל עו"ד שיסייע לנו בכך וכך יבטיח כי נקבל את מה שמגיע לנו ונוכל להבטיח כי בן המשפחה שלנו יחיה בכבוד.

מדוע כדאי לפנות אל עו"ד ולא אל חברה עסקית בשביל הגשת התביעה?

אתם צריכים להבין כי כדאי לכם לפנות אל עו"ד ולא אל חברה עסקית מכמה סיבות. קודם כל אי אפשר להתעלם מן העובדה כי פעמים רבות חברה עסקית חסרה את הידע המשפטי לסייע לנו ולעזור לנו כמו שצריך. לא רק זאת אלא שאתם צריכים להבין שבשביל חברה עסקית אתם סתם עוד לקוח ועוד מספר שיש להרוויח ממנו כסף. לעומת זאת עו"ד העובד לבד רואה בכם עולם ומלואו והוא יעשה הכול בשבילכם מתוך מטרה שתזכו לצדק. על כן אין שלא נסתכל על זה עדיף תמיד לפנות אל עו"ד ולא אל חברה עסקית וזהו משהו שכדאי לכם לתת עליו את הדעת. 

מדוע לא כדאי להגיש את התביעה באופן עצמאי?

עוד נקודה שאתם צריכים לקחת בחשבון היא שלא כדאי לכם להגיש את התביעה באופן עצמאי אלא רק עם גורם מוסמך וטוב שיסייע לכם בכך. פעמים רבות כאשר אנו מגישים את התביעה לבד אנו נדחים ואז אנו נמצאים בבעיה לא פשוטה מכיוון שמרגע הדחיה קשה הרבה יותר לקבל גמלה ולכן מראש אנו צריכים לצמצם סיכונים ולפנות אל גורם מקצועי כמו עו"ד ביטוח סיעודי שיסייע לנו בכך.

אולי יעניין אתכם?

למה צריך הדפסה על חולצות

שירות הדפסה על חולצות יהיה חיוני עבור אלו מכם שירצו לחזק את תחושת השייכות של העובדים שלהם לעסק וזאת לצד כך שגם תוכלו לראות כי

קרא עוד »

סוגים של פסי האטה

המצאות כמו מהמורות או פסי האטה לצורך בקרת מהירות של רכבים הנוסעים באזורים מיושבים ובקרבה למקומות מגורים, בתי ספר וגנים אינן אהודות במיוחד. בעוד שהם

קרא עוד »