אם אתם עוסקים בתחום המכירות, המטרה שלכם תמיד תהיה לסגור כמה שיותר עסקאות, במאמר נכתוב על נושא זה: איך להיות איש מכירות טוב? קבלו 5 טיפים בנושא

מוסר עבודה

אי אפשר להיות איש מכירות טוב ומצליח ללא מוסר עבודה. על מנת למכור כמה שיותר יש גם להתאמץ כמה שיותר. לכל איש מכירות מומלץ לייצר לעצמו כמה שיותר הזדמנויות ולאתר אותן.

אנרגיות חיוביות

אם האנרגיות שלכם שליליות, לעולם לא תוכלו להיות אנשי מכירות. איש מכירות מקצועי ומצליח תמיד ידע לקום מחדש, להמשיך ולרכוש את הכוחות לכך. 

גם כנכשלים לא מרימים ידיים. לא מבזבזים כוחות על לקוחות שאינם נחשבים לפוטנציאליים. כאשר איש מכירות איננו עובד בדרך הנכונה הוא לא ימכור הרבה.

ניהול פורטפוליו

פורטפוליו זהו תיק עבודות שאדם ביצע וכך הוא יוכל להציג אותן לאנשים אחרים. כאשר מדובר בעולם המכירות, הכוונה היא ללקוחות.

כיום הלקוח הרבה יותר חכם, הוא משווה מחירים, רוצה את הטוב ביותר ובמחיר האטרקטיבי ביותר.

לעיתים נדמה לאיש המכירות כי אוטוטו הוא מצליח למכור, אולם הלקוחות מחליטים לא לרכוש את המוצר.

המטרה של הלקוחות היא שאיש המכירות יחזור אליהם. איש מכירות מצליח לעולם לא אמור לשכוח את הלקוחות, יש לחזור אליהם מידי פעם עם רעיונות רכישה חדשים.

CRM – Customer Relationship

בבתי עסק קיימת מערכת המכונה CRM – Customer Relationship, יש ללמוד את המערכת, לדעת איך עובדים באמצעותה, וכיצד בעזרתה ניתן לייצר הליך עם הלקוח. כאשר ההתנהלות היא נכונה, כמות המכירות תעלה באופן משמעותי.

טכניקותשיחות המכירה הינן שונות, לא חוזרים על אותו הדבר פעמיים. למרות זאת, איש המכירות יכול להעביר את הלקוחות הליך שהוא קבוע, אולם באמצעות מלל שונה. מידע נוסף באתר https://worldmentors.co.il/