הכל על מפיצי ריח לבית

הבית שלנו חייב להיות נקי מסודר ונעים, שכן מקום זה הוא המאורה שלנו. זה המקום שבו אנו נחים ואוכלים, מתקלחים וישנים, מבלים עם בני משפחה וחברים. לכן ריח טוב הוא חלק בלתי נפרד מבית מאושר ומטופח.

אם יש לכם ריחות מסתוריים בבית, ריח עובש או לחות, ריח של אשפה שמגיע מהרחוב, או אם אתם רוצים שהמרחב שלכם יהיה נעים וחף מריחות רעים – יש כמה מפיצי ריח לבית שכדאי להכיר:

מפיץ אירוסול

מפיץ ריח אירוסול הוא אחד מהמוצרים הפופולאריים אותו רוכשים בעיקר עבור עסקים קטנים ובתים פרטיים. מוצר זה מתאים למרחבים של עד 30 מטרים רבועים והוא משפר באופן מוצלח את האווירה. הריח נעים וקליל ומעניק בישום באופן אוטומטי לפי זמן מוגדר.

המפיץ פועל באמצעות התזות של ניחוח נעים ורענן. במפיץ ריחות מסוג אירוסול משתמשים בבית, במשרד, בקליניקה, בחדרי שירותים וכולי. כך אפשר להנות מריח טוב בשעות היום והלילה.

מפיץ ריח חשמלי לבית

מי שירצה יוכל להתקדם לטכנולוגיה של מפיצי ריח חשמליים לבית. מפיצים כאלה עובדים באופן חשמלי או אוטומטי ומפזרים ריחות טובים על בסיס תמציות שמן. מפיצים חשמליים ידועים כחזקים יותר מאחרים, לכן הם מתאימים למרחבים גדולים כמו של עד 150 מטרים רבועים.

בחרו מפיץ חשמלי שיש לו לוח בקרה דיגיטלי שמאפשר לקבוע את עוצמת הריח ואת העוצמה של פיזור הריח הטוב במרחב. מפיצים כאלה מתאימים למרחבי עבודה, בתים גדולים, ספא וחדרי כושר, מלונות וכולי.  

מבשמי אוויר ושמנים לבית ולרכב

עבור הבית והרכב אפשר לבחור מבשמי אוויר כמו מפיץ שמן אותם תולים על המראה, או מנטרל ריחות רעים ומבשם אוויר. בחרו את המוצר שמתאים לכם מתוך אתרים למכירת מפיצי אוויר.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://breeza.biz!

אולי יעניין אתכם?

קניית לייקים ישראלים

חברה יכולה להשתמש בלייקים כדי למקד לנישה או יעד ספציפיים. במאמר זה נדבר על קניית לייקים ישראלים. זה נושא נפוץ מאוד בעולם השיווק והוא קשור

קרא עוד »

אלוורה הרבלייף

אלוורה הרבלייף הוא תוסף צמחי מרפא, המכיל תמציות של צמחי מרפא. המרכיבים העיקריים הם אלוורה וצמחים נוספים. זהו מוצר טבעי המבוסס על אלוורה. זהו המשקה

קרא עוד »