הכל על מפיצי ריח לבית

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

הבית שלנו חייב להיות נקי מסודר ונעים, שכן מקום זה הוא המאורה שלנו. זה המקום שבו אנו נחים ואוכלים, מתקלחים וישנים, מבלים עם בני משפחה וחברים. לכן ריח טוב הוא חלק בלתי נפרד מבית מאושר ומטופח.

אם יש לכם ריחות מסתוריים בבית, ריח עובש או לחות, ריח של אשפה שמגיע מהרחוב, או אם אתם רוצים שהמרחב שלכם יהיה נעים וחף מריחות רעים – יש כמה מפיצי ריח לבית שכדאי להכיר:

מפיץ אירוסול

מפיץ ריח אירוסול הוא אחד מהמוצרים הפופולאריים אותו רוכשים בעיקר עבור עסקים קטנים ובתים פרטיים. מוצר זה מתאים למרחבים של עד 30 מטרים רבועים והוא משפר באופן מוצלח את האווירה. הריח נעים וקליל ומעניק בישום באופן אוטומטי לפי זמן מוגדר.

המפיץ פועל באמצעות התזות של ניחוח נעים ורענן. במפיץ ריחות מסוג אירוסול משתמשים בבית, במשרד, בקליניקה, בחדרי שירותים וכולי. כך אפשר להנות מריח טוב בשעות היום והלילה.

מפיץ ריח חשמלי לבית

מי שירצה יוכל להתקדם לטכנולוגיה של מפיצי ריח חשמליים לבית. מפיצים כאלה עובדים באופן חשמלי או אוטומטי ומפזרים ריחות טובים על בסיס תמציות שמן. מפיצים חשמליים ידועים כחזקים יותר מאחרים, לכן הם מתאימים למרחבים גדולים כמו של עד 150 מטרים רבועים.

בחרו מפיץ חשמלי שיש לו לוח בקרה דיגיטלי שמאפשר לקבוע את עוצמת הריח ואת העוצמה של פיזור הריח הטוב במרחב. מפיצים כאלה מתאימים למרחבי עבודה, בתים גדולים, ספא וחדרי כושר, מלונות וכולי.  

מבשמי אוויר ושמנים לבית ולרכב

עבור הבית והרכב אפשר לבחור מבשמי אוויר כמו מפיץ שמן אותם תולים על המראה, או מנטרל ריחות רעים ומבשם אוויר. בחרו את המוצר שמתאים לכם מתוך אתרים למכירת מפיצי אוויר.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://breeza.biz!

אולי יעניין אתכם?

למה צריך הדפסה על חולצות

שירות הדפסה על חולצות יהיה חיוני עבור אלו מכם שירצו לחזק את תחושת השייכות של העובדים שלהם לעסק וזאת לצד כך שגם תוכלו לראות כי

קרא עוד »

סוגים של פסי האטה

המצאות כמו מהמורות או פסי האטה לצורך בקרת מהירות של רכבים הנוסעים באזורים מיושבים ובקרבה למקומות מגורים, בתי ספר וגנים אינן אהודות במיוחד. בעוד שהם

קרא עוד »