כל הסיבות לא לתת לילדים לישון בממ"ד

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

קצב פליטת גז הראדון גבוהה פי 5 מאשר בחדרים רגילים, וזאת בשל מסת הבטון הגדולה. רמת אוורור נמוכה, בנוסף לעובדה שריכוז גז הראדון בחלל גבוה, עלולים להביא לכדי פגיעה בבריאות הילדים במצב שבו נותנים להם לישון בממ"ד. בשל זאת חשוב לבצע בדיקה של גז ראדון בממ"ד על מנת להעריך באופן מדויק את המצב בחלל.

צביעה של קירות הממ"ד בצבע אוטם ראדון או שימוש בחומרים אחרים לאיטום של משטחי בטון נחשבים ליעילים בהפחתת הפליטה של הגז אל הממ"ד, כך שבמידה ואתם רוצים להבטיח פליטה מינימלית של הגז, מומלץ לעשות שימוש בפתרונות מיגון מתאימים.

טיפול בפליטת גז ראדון בממ"ד

בין מריחה של כל שכבת איטום על גבי הבטון יש צורך להמתין בין 12 ל-24 שעות. אם תפנו אל חברה מקצועית שמתמחה בעריכת בדיקות קרינה ומציעה פתרונות מיגון מתאימים, היא תוכל לערוך את כל הבדיקות החיוניות בשבילכם ולדאוג על הדרך גם לפתרון מיגון אפקטיבי מפני הקרינה.

אל תפקירו את הבריאות של הילדים שלכם ותזכרו שאם אתם רוצים לפעול בצורה נכונה, זה יהיה חיוני מצדכם לפנות אל חברה מקצועית שתוכל לערוך את כל הבדיקות הנחוצות בממ"ד כבר בזמן הקרוב. אין לנו ספק שזה יוכל לאפשר לכם להיות בראש שקט בכל הנוגע לבריאות הילדים ושמירה עליהם מפני רמות גבוהות של קרינה.

איטום הבטון להפחתת פליטת גז הראדון

הדרך היעילה ביותר להפחית את הפליטה של גז הראדון היא עם איטום יעיל של הבטון, תוך כדי שימוש בחומרים ייעודיים. אם בכוונתכם לעשות זאת ולוודא שאתם אכן הופכים את סביבת הממ"ד לבטוחה יותר בעבור הילדים, פשוט תצטרכו לפנות אל חברה מקצועית בתחום.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר ראדון!

אולי יעניין אתכם?

למה צריך הדפסה על חולצות

שירות הדפסה על חולצות יהיה חיוני עבור אלו מכם שירצו לחזק את תחושת השייכות של העובדים שלהם לעסק וזאת לצד כך שגם תוכלו לראות כי

קרא עוד »

סוגים של פסי האטה

המצאות כמו מהמורות או פסי האטה לצורך בקרת מהירות של רכבים הנוסעים באזורים מיושבים ובקרבה למקומות מגורים, בתי ספר וגנים אינן אהודות במיוחד. בעוד שהם

קרא עוד »