כל בעל עסק או בעל מפעל שמייצר מוצרים או משווק מוצרים שונים הינו אחראי גם על נזקים שעלולים להיגרם חלילה לצד ג' שזה אומר סיכונים שיגרמו בעקבות השימוש במוצרים שלו. בגלל שזה כך, חשוב שכל בעל מפעל ידאג לכך שתהיה לו פוליסה שיבטיח ביטוח גם לצד ג'. כך למעשה הוא יוכל להיות רגוע ובטוח שאם חלילה יקרה משהו ואי מי ייפגע, יהיה מי שייקח חסות ויפצה את האדם שנפגע.

אל תזלזלו בביטוח

יש אנשים שנוקטים בשיטת ה'סמוך' והם לא חושבים שיש מקום להשקיע בביטוח ולשלם כספים רבים על כך. במיוחד זה קורה בביטוחים של צד ג' כאשר בעלי עסק לא תמיד מבינים עד כמה הדבר הזה חשוב.

אך אנחנו כאן על מנת להדגיש עד כמה חשוב כן להשקיע וכן לשלם על הביטוח מהסוג הזה. זאת בגלל החשיבות הרבה שתבוא לידי ביטוי רק לאחר זמן, אם וכאשר יקרה חלילה מקרה כלשהו בו יהיה אדם שיינזק בגלל הפעילות העסקית במקום. להמשך קריאה אודות ביטוח חבות מוצר

את מה הביטוח לא מכסה?

אז אם נראה לכם שברגע שרכשתם פוליסת ביטוח על המוצרים שלכם, אתם  כבר מכוסים מפני כל תלונה על איכות המוצרים שלכם או על מוצרים שהגיעו מקולקלים אל הלקוח, חשוב שתבינו שזה לא כך.

אם המוצר לא טעים ללקוח הביטוח לא יועיל לכם או לו. גם אם המוצרים התקלקלו, עדיין הביטוח לא יהיה אפקטיבי במקרה הזה.

יש להבין כי הביטוח הוא אך ורק על נזקים שייגרמו ללקוח בגלל השימוש במוצר.אז זכרו. הביטוח הוא חשוב מאוד ואין לזלזל בו. אך חשוב לפנות לשם כך אל חברת ביטוח שמסוגל לתת את המענה הכי מקצועי. למידע בנושא ביטוח עסקי