קניתם בית חדש? עושים שיפוץ נרחב? וודאי שיש לכם כוונה לעשות מטבח חדש. קיימות בפניכם אפשרויות שונות שאחת הנפוצות ביותר בהן הוא התקנת מטבח כפרי. יש סיבות רבות לרצונכם במטבח בעיצוב כזה וכולן טובות.

עיצוב מטבח כפרי יכניס לתוך ביתכם את הטבע, הפשטות, החום והתמימות. הוא נבדל, למשל, לחלוטין מהסגנון ההייטקי המודרני הנמצא בקצה השני של הסקאלה. יחד עם זאת, תוכלו לתכנן אותו בצורה נהדרת הכוללת את כל האבזור המודרני הקיים.

סיבות מגוונות בעד

סיבה חשובה אחת היא, כמובן, מיקום הבית. אם אתם גרים באזור כפרי הרי שמטבח כזה יתאים לכם ולבית כמו כפפה ליד. כל העיצוב יהיה בסגנון כפרי והמטבח ישתלב בו על ידי בחירת החומרים, והטקסטורות שלהם, הצבעים, העיצוב עם הקווים הייחודיים ועוד. במטבח כזה ישתמשו, לרוב, בעצים טבעיים כמו מייפל, בוק, אלון, אורן ועוד.

הם יהיו מעובדים בפשטות ויגיעו עם צבעים שונים שחלקם הגדול הוא לבן ובהירים אחרים. בכל מטבח כזה ישולבו חומרים טבעיים כמו אבן, מתכת וכדומה.

תכנון

מטבח כפרי הוא מרווח ובעל חללים גדולים. יחד עם זאת, גם בחללים קטנים ניתן להשאיר מקום רב למעבר. המשולש הידוע של כיור, גז ומקרר יישמר לנוחיותם. הארונות יתוכננו על פי צרכיכם וטעמכם. בהתאם להם יתוכננו מקומות האחסון היכולים להיות סגורים, פתוחים, תלויים ועוד. במידת הצורך, יותקנו דלפקי אוכל או שולחנות בגדלים שונים, חיבור לפינת אוכל או לסלון וכדומה.

להשלמת המראה תבחרו תאורת הצפה, תאורת אווירה, תאורה ממוקדת מעל שולחן, וכן וילונות, פריטים דקורטיביים ועוד. מומלץ לכם לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום אשר מומחיה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר. כל מטבח מטעמה יותקן עם גימור מושלם.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באתר https://www.vng.co.il!