למי מגיע דרכון אמריקאי

אם התחתנתם עם אמריקאית או אמריקאי או שנולדים לאזרח אמריקאי, מגיע לכם דרכון אמריקאי. כמו כן, גם משפחות מדרגות שונות תהיינה זכאיות לדרכון. יש עוד קריטריונים שקובעים מי זכאי לדרכון אמריקאי וביניהם גם אנשים עם השכלה ומקצוע חיוני בארה״ב שיוכלו להתחיל הליך הגירה. לפיכך יהיה כדאי לכם לבחון עם גורמים מקצועיים את האפשרויות השונות שעומדות מולכם וזאת אם יש לכם רצון אמתי להגר. בכל אופן, את הדרכון יהיה ניתן להשיג לאחר שיהיה לכם אזרחות אמריקאית.

דרכון אמריקאי – כך תדעו אם אתם זכאים

מכיוון שישנם לא מעט קריטריונים שונים ואפשרויות להשיג דרכון אמריקאי, יהיה מומלץ לכם לפנות אל חברה מקצועית שמתעסקת בסיוע בהליך הנפקת דרכונים אמריקאים וזאת על מנת שתוכלו להבין ביתר קלות אם קיימת האופציה הזו של הוצאת דרכון עבורכם. אם תפעלו כך בכל הנוגע לדבר אזי תוכלו לראות כי תוכלו להיות בעלים של דרכון אמריקאי וזאת כאשר ההליך כולו יהיה הרבה יותר פשוט בעצם, מתחילתו ועד סופו.

להבין את הקריטריונים השונים – פונים אל חברה מנוסה

על מנת שכל אחד מכם יוכל לדעת באמת מהם הקריטריונים השונים ואם הוא באמת עומד בהם הוא יצטרך לפנות אל חברה שמחזיקה בניסיון רב שנים בכל הנוגע לדרכונים אמריקאים. כמו כן, יהיה כדאי לכם להיעזר בסבלנות רבה וזאת מכיוון שלעתים יהיה מדובר בהליך ארוך במיוחד. לפיכך חשוב שתבינו זאת מראש ותגיעו מוכנים.

כל המידע קיים באתר ההגירה האמריקאי

במידה ותרצו לבחון בעצמכם את האופציות שקיימות ועומדות מולכם אזי יהיה כדאי לכם להיכנס לאתר ההגירה לארה״ב וזאת על מנת לראות באילו מקרים יהיה ניתן לקבל דרכון. תהיה שם רשימת מקצועות עם דרישה בארה״ב וזאת לצד אופציות שונות להשגת דרכון. כך תוכלו להבין הרבה יותר טוב מה תהיה האופציה שתתאים בדיוק לכם ויהיה לכם כיוון כללי בעצם. אז אל תתעכבו עם כך ושימו לב כי אתם מבינים את העובדה כי השגת דרכון ואזרחות אמריקאית אלו הם דברים שיכולים להיות מורכבים ותמיד יהיה כדאי להיעזר בחברה מקצועית שתסייע עם כך.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על: FATCA

אולי יעניין אתכם?