קרן ארנו קפיטל

קרן ארנו קפיטל הוקמה בשנת 2018, אל מנת לספק מענה עבור יזמי נדל"ן, המעוניינים ליהנות מריביות נמוכות יותר, מאלו שמוצעות להם על ידי הבנקים. מדובר למעשה על קרן חוב בלבד, שאינה חשופה לסיכון יזמי, היות והיא מספקת את ההלוואה תמורת ביטחונות נדל"ן. למעשה הקרן פועלת בשיטה הדומה לזו של הבנקים, היות והיא מספקת הלוואה תמורת שיעבוד הנכס, דבר שמקטין את הסיכון לאפס (קראו עוד בנושא בלירות המגזין Lirot). עם זאת, מי שיבחר להשקיע בקרן, יוכל ליהנות מתשואה אטרקטיבית במיוחד, בנוסף ליכולת לגדר סיכונים ולהקטין את החשיפה לשוק ההון. מדובר למעשה על קרן המתמחה בתחום של השקעות אלטרנטיביות, אשר אינן מקושרות לתנודות החדות המתרחשות היום בשוק ההון. כל משקיע מנוסה, מכיר ומבין את הצורך לפזר השקעות, על מנת להקטין סיכונים.

קרן ארנו קפיטל – השקעה אלטרנטיבית שכדאי להכיר

כאמור, רוב המשקיעים היום מחזיקים בתיק השקעות שחשוף כולו לבורסה, דבר שמעמיד אותם בסיכון משמעותי, במידה והבורסה תיפול. הדבר נכון במיוחד עבור אנשים מבוגרים יותר, המתקרבים לגיל הפנסיה ואינם יכולים להרשות לעצמם סיכון מסוג זה. לכן חשוב לפזר את הסיכונים בצורה נבונה יותר, באמצעות השקעה אלטרנטיבית המספקת סיכון נמוך במיוחד לצד תשואה גבוהה ומפנקת. קרן ארנו קפיטל מקבלת אליה כל משקיע המסוגל לספק השקעה מינימלית של 100 אלף ₪ בלבד. מדובר על השקעה שניתן לראות בחשבון הבנק של המשקיע, דבר המספק שקט נפשי ושנת לילה רציפה ונינוחה יותר. מעבר לכך, מדובר על קרן יחידה מסוגה בארץ, היות וזוהי הקרן היחידה שמתמחה בהשקעות אלטרנטיביות, העומדת בכל הדרישות של הרשות לניירות ערך. זוהי הפעם הראשונה שבה הבורסה הפיקה נייר ערך, המאפשר לכל משקיע ליהנות מהשקעה בלתי סחירה בתיק ההשקעות שלו. בצורה כזו, כל אחד יכול להקטין את החשיפה לשוק ההון ובכך ליהנות מתשואה חיובית גם בימים שבהם הבורסה מתרסקת. 

לסיכום, ארנו קפיטל הצליחו למצוא את הפרצה המושלמת בעולם הבנקים והמשכנתאות, היות ומדובר על קרן המתנהלת בדיוק כמו הבנקים. זוהי ההזדמנות של כל משקיע ליהנות מהשקעה בעלת סיכון אפסי, לצד תשואה אטרקטיבית במיוחד.

אולי יעניין אתכם?