דיסק און קי ממותג – לשמור על הלקוחות שלכם קרוב

תחשבו על עובד מסוים במקום העבודה שלכם שנראה תקופה מדוכדך מעט, ובראשכם, איך להפוך לו את מצב הרוח לקצת פחות מדוכא ויותר מבסוט ממקום עבודתו. לא באמת צריך הרבה כדי לעשות עובד מרוצה ולאורך זמן רב, צריך להראות לו שמרוצים ממנו ומשכך, לתת לו מתנה כאות הערכה.

דיסק און קי ממותג – לשמור על הלקוחות שלכם קרוב

לצורך הרמת מצב הרוח אצל עובדים ולקוחות החברה ומכיוון שנו מעוניינים בהישארותם אצלנו, יהיה עלינו להראות להם את זה באופן שאינו משתמע לשני פנים, לכן מתנה מעניינת כמו זכרונות נייידם ממותגים או פריט חדשני אחר, יעשה בשבילכם את העבודה באשר למצב רוחו של עובד כזה או אחר

עובדים, כמו בכל העולם, מביאים מעצמם בזמן העבודה את כוחם ומרצם לצורך התייעלות העבודה, אך כמו שזה נראה טוב, זה יכול להיגמר מתישהו. לצורך מצבים כאלו חברות גדולות עושות ישיבת הנהלה מיוחדת באשר לאופי וסוג המתנה שתצ'פר את העובדים על עמלם.

מה עדיף לתת לעובד, כסף או מתנה?

מעבר למחקרים העוסקים בנושא זה בדיוק, ההיגיון לבדו אומר שכשמביאים כסף כמתנה לעובד, הוא כמובן ישמח ויהיה מאושר אך לא לאורך זמן. כמו המשפט שכסף בא כסף אולך כך גם פרות המתנה של כסף דווקא, תהיה זמנית וקצרה מאוד

לעומת זאת כאשר מביאים לעובד מתנה כמו כאן בתת המודע שלו קיימת ההבנה שמעריכים אותו מספיק במקום העבודה, כי לא זרקו לו כסף ונפטרו ממנו אלא השקיעו, הלכו וטרחו, כדי לקנות מתנה שתתאים בדיוק לצרכיו. הרווח שתקבלו בגלל פעולה קצרה ומפתיעה זו היא הרבה יותר ממה שתקבלו ממתנה בדמות כסף בלבד.

כמה חשובה בחירה מיוחדת של מתנה ללקוח?

כמעט כל מתנה שניתן ללקוח, תעשה בשבילנו הרבה יותר ממה שחשבנו שנקבל ממנו. לקוחות ועובדים, מעריכים מקומות מסחר וחברות, הדואגות לאיזשהו צ'ופר, לאחר תקופה שרכשו ממנה או היו לקוחותיה. לא סתם חברות גדולות מצליחות יותר מחברות קטנות, פשוט במקומות אלו, המתנה מכובדת יותר והעובד או הלקוח רואה ומעריך זאת.

אולי יעניין אתכם?