בניית מיני אתר לעסקים – כמה זה עולה?

כשמדובר על בניית אתר לעסק, כדאי לחשוב מכמה זוויות שונות. ראשית, מה המטרה שאתם רוצים להשיג עם האתר הזה? כמובן שזו שאלה מתבקשת, אבל הרבה בעלי עסקים לא עוברים לשלב הבא. השלב הבא הוא איך?

נניח שאתם רוצים שהאתר ימשוך לקוחות מתעניינים לעסק, אוקיי, איך זה הולך לקרות? האם מכך שיהיה לכם אתר יפה באוויר יגיעו לקוחות מתעניינים? איך הם יפגשו אתכם? הבנתם את הרעיון. בשביל להגדיר את המטרה היטב, אתם צריכים לדעת איך זה קורה.

בואו נדבר על בניית מיני אתר לעסקים, מה המחירים שתקבלו ועבור מה?

בניית אתר מיני – מחירים:

אם אתם יודעים מה מטרת האתר, כפי שפתחנו, ואיך אתם הולכים להשיג אותה, יהיה לכם קל מאוד לזהות מה אתם רוצים שיהיה באתר.

למשל, אם האתר אמור לקלוט לידים חמים, אז גם אם הוא יהיה רק דף אחד או שתיים, אתם צריכים שהמסרים שם יהיו משכנעים וחזקים מספיק, אחרת, האתר יישאר שומם לנצח. בשביל זה אתם יודעים שאתם צריכים קופירייטר מומחה. אלו עלויות שלא כלולות באתר עצמו.

אם האתר אמור לשמש את התדמית שלכם, אתם רוצים להראות יוקרתיים ואקסקלוסיביים משהו, אז תצטרכו גם עיצוב יוקרתי ואולי אפילו של סטודיו שהוא מותג. אלו עלויות חיצוניות שאינן קשורות לבניית האתר עצמו.

מבחינת המחירים בבניית האתר עצמו, אם אתם מקימים את האתר במערכת וורדפרס המחיר ינוע בין 1500 ₪ ל 5000 ₪ תלוי מה הרמה של בונה האתר ומה הוא מספק לכם בתמורה. אם אתם בונים את האתר בקוד ללא תבניות, המחירים יהיו יקרים יותר וינועו בין כמה אלפי שקלים לעשרות אלפי שקלים.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://get-marketing.co.il!

אולי יעניין אתכם?