עסקים טריים: ייעוץ עסקי לפני פתיחת עסק

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

הקמת עסק היא פרוצדורה לא פשוטה, כשאת מרבית ההתעסקות יש להקדיש לתכנון הפיננסי של העסק, לרבות הוצאות והכנסות עתידיות. ייעוץ עסקי מסייע להתייעל מבחינה כלכלית, ועל כן הוא מהווה שירות מומלץ בעבור כל עסק, ובייחוד עבור עסקים בתחילת דרכם. להלן מאמר בנושא.

ייעוץ עסקי: לא רק לעסקים במשבר

יש לא מעט עסקים שלא מתנהלים נכון ברובד הפיננסי, כשהתנהלות שאינה נכונה עלולה להוביל לבעיות פיננסיות עתידיות ולהפסד כספי. כמו כן, ייעוץ עסקי אינו מיועד רק לעסקים במשבר, אלא גם לעסקים בתחילת דרכם או לעסקים שמעוניינים להתייעל מבחינה כלכלית. יועץ עסקי מקצועי יוכל לסייע לבעלי עסקים למקסם רווחים ולהפיק לא מעט תועלת מייעוץ איכותי וטוב. חשוב לדעת שיש מגוון סוגים של ייעוץ עסקי, למשל, אצל המומחה רותם זילברמן, תוכלו ללמוד על שיטה ייחודית שפיתח, כשהוא יעניק לכם ליווי מקצועי לכל אורך הדרך. השיטה של רותם מתמקדת בהבנה ולימוד, כך שבעל העסק לומד לקרוא ולנתח את המספרים בעצמו, מה שהופך את התהליך להרבה יותר אידיאלי ונכון. אגב, גם אם העסק מרוויח, יכול להיות שהוא לא מממש את מלוא הפוטנציאל שלו – משמע, יש סיכוי לגרוף רווחים נוספים באמצעות שינוי בניהול הפיננסי הקבוע.

נתונים פיננסיים שיש לאסוף עבור הייעוץ העסקי

על מנת שתוכלו להגיע לייעוץ העסקי כמה שיותר מוכנים, יש לאסוף את הנתונים הפיננסיים של העסק העתידי. ראשית, נסו להבין מה עתידות להיות ההוצאות שלכם, לרבות תשלומים לספקים, רכישת חומרי גלם וההוצאות הקבועות של העסק (תשלום ארנונה, שכירות חודשית, משכורות לעובדים וכן הלאה). נוסף על כך, חשוב להגדיר את תנאי התשלום של הלקוח, כלומר האם הם ישלמו במעמד הרכישה, האם מדובר בשוטף 60 וכו'.

לבחור את היועץ העסקי הנכון ביותר

להבין שיש צורך בייעוץ עסקי זה השלב הראשון. השלב השני הוא לבחור את היועץ האידיאלי ביותר עבור העסק שלכם, ופה חשוב לקבל את החלטה מושכלת. מוטב לבחור ביועץ מקצועי ובעל ניסיון, שיעניק מענה לכל ציפיותיכם מהתהליך. כמו כן, רצוי לבחור באיש מקצוע שיספק לכם את מלוא הכלים המקצועיים הנחוצים לכם כדי לצלוח את תהליך ניהול העסק.

בהצלחה.

אולי יעניין אתכם?

למה צריך הדפסה על חולצות

שירות הדפסה על חולצות יהיה חיוני עבור אלו מכם שירצו לחזק את תחושת השייכות של העובדים שלהם לעסק וזאת לצד כך שגם תוכלו לראות כי

קרא עוד »

סוגים של פסי האטה

המצאות כמו מהמורות או פסי האטה לצורך בקרת מהירות של רכבים הנוסעים באזורים מיושבים ובקרבה למקומות מגורים, בתי ספר וגנים אינן אהודות במיוחד. בעוד שהם

קרא עוד »