עסקים טריים: ייעוץ עסקי לפני פתיחת עסק

הקמת עסק היא פרוצדורה לא פשוטה, כשאת מרבית ההתעסקות יש להקדיש לתכנון הפיננסי של העסק, לרבות הוצאות והכנסות עתידיות. ייעוץ עסקי מסייע להתייעל מבחינה כלכלית, ועל כן הוא מהווה שירות מומלץ בעבור כל עסק, ובייחוד עבור עסקים בתחילת דרכם. להלן מאמר בנושא.

ייעוץ עסקי: לא רק לעסקים במשבר

יש לא מעט עסקים שלא מתנהלים נכון ברובד הפיננסי, כשהתנהלות שאינה נכונה עלולה להוביל לבעיות פיננסיות עתידיות ולהפסד כספי. כמו כן, ייעוץ עסקי אינו מיועד רק לעסקים במשבר, אלא גם לעסקים בתחילת דרכם או לעסקים שמעוניינים להתייעל מבחינה כלכלית. יועץ עסקי מקצועי יוכל לסייע לבעלי עסקים למקסם רווחים ולהפיק לא מעט תועלת מייעוץ איכותי וטוב. חשוב לדעת שיש מגוון סוגים של ייעוץ עסקי, למשל, אצל המומחה רותם זילברמן, תוכלו ללמוד על שיטה ייחודית שפיתח, כשהוא יעניק לכם ליווי מקצועי לכל אורך הדרך. השיטה של רותם מתמקדת בהבנה ולימוד, כך שבעל העסק לומד לקרוא ולנתח את המספרים בעצמו, מה שהופך את התהליך להרבה יותר אידיאלי ונכון. אגב, גם אם העסק מרוויח, יכול להיות שהוא לא מממש את מלוא הפוטנציאל שלו – משמע, יש סיכוי לגרוף רווחים נוספים באמצעות שינוי בניהול הפיננסי הקבוע.

נתונים פיננסיים שיש לאסוף עבור הייעוץ העסקי

על מנת שתוכלו להגיע לייעוץ העסקי כמה שיותר מוכנים, יש לאסוף את הנתונים הפיננסיים של העסק העתידי. ראשית, נסו להבין מה עתידות להיות ההוצאות שלכם, לרבות תשלומים לספקים, רכישת חומרי גלם וההוצאות הקבועות של העסק (תשלום ארנונה, שכירות חודשית, משכורות לעובדים וכן הלאה). נוסף על כך, חשוב להגדיר את תנאי התשלום של הלקוח, כלומר האם הם ישלמו במעמד הרכישה, האם מדובר בשוטף 60 וכו'.

לבחור את היועץ העסקי הנכון ביותר

להבין שיש צורך בייעוץ עסקי זה השלב הראשון. השלב השני הוא לבחור את היועץ האידיאלי ביותר עבור העסק שלכם, ופה חשוב לקבל את החלטה מושכלת. מוטב לבחור ביועץ מקצועי ובעל ניסיון, שיעניק מענה לכל ציפיותיכם מהתהליך. כמו כן, רצוי לבחור באיש מקצוע שיספק לכם את מלוא הכלים המקצועיים הנחוצים לכם כדי לצלוח את תהליך ניהול העסק.

בהצלחה.

אולי יעניין אתכם?

קניית לייקים ישראלים

חברה יכולה להשתמש בלייקים כדי למקד לנישה או יעד ספציפיים. במאמר זה נדבר על קניית לייקים ישראלים. זה נושא נפוץ מאוד בעולם השיווק והוא קשור

קרא עוד »

אלוורה הרבלייף

אלוורה הרבלייף הוא תוסף צמחי מרפא, המכיל תמציות של צמחי מרפא. המרכיבים העיקריים הם אלוורה וצמחים נוספים. זהו מוצר טבעי המבוסס על אלוורה. זהו המשקה

קרא עוד »