קייטרינג לאירוע קטן בבית – מושלם לתקופת הקורונה

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

תקופת הקורונה שינתה הרבה דברים בעולם ואחד מהתחומים שהכי נפגעו ממנה הוא כמובן תחום האירועים. אחת מתקנות הקורונה הראשונות הייתה הגבלת התקהלות כאשר המספרים הצטמצמו כל הזמן – בתחילה הותרו אירועים עד 5000 איש, מהר מאוד זה ירד ל- 2500 איש ול- 100, עד שהגיע שלב בו נאסרה אפילו אסיפה של 10 אנשים בחלל סגור. מה שלמעשה גרם לסגירה מהירה של כל אולמות האירועים ושל המועדונים.

רוצים לערוך אירוע – מה עושים?

אז כמו שאמרנו, אולמות האירועים נסגרו כבר בשלב מאוד מוקדם של התפשטות הנגיף, כך שכל אחד שרצה לעשות אירוע עם שף פרטי בבית, היה חייב למצוא אלטרנטיבה אחרת היכן לערוך את האירוע שלו. היתרון היחיד בכל הסיפור הזה הוא שאנשים למדו שניתן להסתפק באירועים ביתיים וקטנים אשר מלבד העובדה שהם עולים הרבה פחות כסף, הם הרבה יותר נחמדים וחמימים. אז כן, אנשים למדו לערוך אירועים בבית, אך זה לא אומר שהם גם למדו לבשל… וגם אם האירוע נערך בבית, עדיין יש צורך להזמין שרותי קייטרינג אשר יבשל את האוכל.

קייטרינג לאירוע קטן בבית

אולמות אירועים מחזיקים בדרך כלל קייטרינג משלהם אשר מבשל את האוכל, אך בבית, אין את הדבר הזה וכאשר נסגרו אולמות האירועים, החלו להתפתח שרותי קייטרינג שמיועדים לאירועים קטנים בבית. קייטרינג פרטי אינו כפוף לאולם אירועים והוא יכול להמשיך לפעול גם כאשר האולמות סגורים לאירועים ועל כן, הוא מושלם לתקופת הקורונה בה משגשגים האירועים הביתיים. יש לציין, כי למרות שמדובר בקייטרינג פרטי, זה לא אומר שהאוכל שלהם אינו טעים או איכותי אלא להיפך. כאשר מבשלים אוכל בכמות קטנה יחסית, אפשר להשקיע בו יותר והוא יוצא הרבה יותר טעים.

אולי יעניין אתכם?

למה צריך הדפסה על חולצות

שירות הדפסה על חולצות יהיה חיוני עבור אלו מכם שירצו לחזק את תחושת השייכות של העובדים שלהם לעסק וזאת לצד כך שגם תוכלו לראות כי

קרא עוד »

סוגים של פסי האטה

המצאות כמו מהמורות או פסי האטה לצורך בקרת מהירות של רכבים הנוסעים באזורים מיושבים ובקרבה למקומות מגורים, בתי ספר וגנים אינן אהודות במיוחד. בעוד שהם

קרא עוד »