מערבל בטון – מה הסממנים של מערבל איכותי?

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

בדרך כלל, אחרי סיום עונת החורף, אנו מתחילים לראות ברחובות הרבה מבנים בתהליך שיפוץ. עונת הקיץ היא גם עונת הבנייה. אז לקראת השיפוצים, בכדי להקל על העבודה כדאי להשתמש במערבל בטון בעזרתו ניתן לערב וליצור חומרים שונים כמו חול ומלט. אך לפני הקנייה כדאי להכיר מה הסממנים של מערבל בטון איכותי.

> ראו כאן חלקי חילוף למערבל בטון!

בחירת מערבל בטון

מערבל בטון הינו מכשיר המייצר טיט ברמה המתאימה לבנייה באיכות גבוהה. מערבל בטון ידני צריך להיות איכותי ותקין בכדי שנוכל לייצר בטון איכותי וחזק. אז הנה המרכיבים של מערבל בטון שכדאי להכיר:

  • העיצוב המאגד את הפרטים הוא סטנינה. מחוברים אליו גלגלים לניוד קל.
  • במערבל יש יחידת כוח ותיבת הילוכים, החלק ממנו האנרגיה יוצאת ומניעה את כל החלקים ולתנועת האלמנטים.
  • מיכל עבודה בו המלט נוצר.
  • מנגנו פריקה, המסייע להוצאת המלט או התערובת מהמכל.
  • הגוף הלש את האברים. המערבל עצמו הבוחש במרכיבים.

מאפיינים

אז אם אתם רוצים לבחור מערבל בטון איכותי וחזק, המאמר הזה מיועד לכם. בשורות הבאות נפרט בפניכם מה צריך להיות במערבל בטון – מה הסממנים של מערבל איכותי.

כמו בכל דבר בעולם, גם מערבל בטון ניתן למצוא במגוון גדלים, חברות וצורות שונות. לכל אחד יש יתרונות וחסרונות שחשוב לבדוק אותם בהתאם לצורך עבורו אתם רוכשים את מערבל הבטון.

חשוב לבדוק אם המערבל יכול לעמוד בעומס גדול של חומרים ובעומס עבודה. במקרים בהם תצטרכו לעבוד יום שלם, תצטרכו מכשיר בעל כוח סיבולת. כמו כן, חשוב לבדוק אם המערבל עמיד ויציב. כמו כן כדאי לבדוק את הלהבים וזמן עמידותם וכמה זמן לוקח הערבוב.

> מחפשים ציוד כבד למפעל שלכם? ראו כאן מכירת ציוד מכני הנדסי כבד!

אולי יעניין אתכם?

מודיעין עסקי
Blog
eden

מודיעין עסקי

מודיעין עסקי הוא ספק שירות חשוב אשר יפעל לטובת בית העסק שלכם. בזכותו, תוכלו לדעת האם המתחרים והרשויות זוממים להפילכם או להסב לכם נזק כלכלי

קרא עוד »