מה הם היעדים שאסור לפספס בטיולי שייט?

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים שבוחרים לצאת אל טיולי שייט. זה נכון לגבי זוגות צעירים, רווקים ורווקות, וכן לגבי הורים לילדים או זוגות מבוגרים. אלה בוחרים לצאת לטיולים ייחודים בקרוזים שונים, מעת לעת, במקום לצאת לטיולים שגרתיים, קרי טיסה אל יעד מסוים. 

היופי בטיול שייט הוא, שאנחנו יכולים להגיע אל יעדים שאי אפשר בהכרח להגיע אליהם בטיסה וכן, הרבה פעמים מדובר על שייט נהרות מאורגן למשל שעוצר במקומות שונים, בין אם זה בנמלים של ערים גדולות ובין אם זה במקומות קטנים. בוודאי זה נכון, כשמדובר על שייט בנהרות בתוך מדינות שונות. 

צריך להדגיש, כשבוחרים יעד לשייט מסוים, צריך לקחת בחשבון לא רק מה אפשר לראות באותו יעד אלא גם נקודות אחרות שיכולות להשפיע עלינו. למשל, אנחנו צריכים לקחת בחשבון את העובדה שלא בכל עונה אנחנו יכולים לצאת לטיול כזה, כמו כן, אנחנו צריכים לבדוק באיזו ספינה מדובר, מה אנחנו מקבלים בה ועוד. 

אילו יעדים מומלץ לא לוותר עליהם

הבחירה של היעד, תלויה כמובן בפרמטרים שונים, אך אנחנו יכולים למצוא יעדים מסוימים שהם הרבה יותר אטרקטיביים מאחרים ועל כן, יהיה נכון מצידנו לבחור ולצאת בשייט אליהם. 

למשל, אנחנו יכולים למצוא באתר יעדים כמו מדינות סקנדינביה, שם אפשר לערוך שייט בין המדינות השונות או להגיע אליהן בשייט מיעדים אחרים באירופה. זה יכול להיות מעניין ומרשים לעשות שייט בין הפיורדים של נורווגיה, למשל. 

כמו כן, אנחנו יכולים לצאת לטיול שייט באיים הקאנריים או להבדיל, באיים המלדיביים. אם אנחנו כבר בוחרים לשוט אל אזור המזרח הרחוק, הרי שאנחנו יכולים למצוא שייט גם בין המדינות השונות שם ובפרט, אנחנו יכולים ליהנות משייט באזור יפן או סין. 

אופציה אחרת, קרובה יותר לבית, היא שייט בנהרות במדינות שונות באירופה, בין אם זה נהר הריין, הדנובה, הסיין, התמזה או נהרות אחרות שחוצים ערים, מדינות ואפילו לא פעם, מגיעים למספר מדינות שונות. זה יכול להיות מעניין ומרשים, בוודאי אם נגיע דרך השייט אל יעדים שלא נוכל להגיע אליהם בצורה רגילה. 

 

אולי יעניין אתכם?