עיצוב חדרי תינוקות – 5 טיפים הכי חשובים שתוכלו לקבל

בעוד כמה חודשים תהפכו, בשעה טובה, להורים? אתם רוצים לעצב את חדר התינוקות הכי יפה שאפשר לבן או לבת שיהיו לכם? אם כך,  אנחנו יכולים להבין את הבלבול שלכם, ובמיוחד אם מדובר על הילד הראשון. מאיפה מתחילים? ומה באמת חשוב לקחת בחשבון? עיינו במאמר שלפניכם וקבלו מספר טיפים חשובים לעיצוב חדרי ילדים:

 

  • בטיחות – זה לא משנה מה אתם קונים ומה אתם מקבלים מאחרים, כי בכל מקרה הדבר החשוב ביותר שצריך להיות תמיד לנגד עיניכם הוא נושא הבטיחות.

 

  • שימושיות – בנוסף, חשוב מאוד לקנות רהיטים שאומנם יהיו בטיחותיים ויפים, אך הם חייבים גם להיות שימושיים. בסופו של דבר אתם תראו שהחדר הזה יתמלא באינספור פריטים ולכן חבל להעמיס ולקנות מוצרים שלא ישמשו אתכם.

 

  • צבעים נעימים – זה לא משנה אם יהיה לכם בן או בת, כי בכל מקרה מה שחשוב זה לבחור צבעים שמשתלבים טוב זה עם זה. כמו כן, הצבעים צריכים להיות מרגיעים ולהתאים, בשלב הזה, בעיקר לטעם האישי שלכם.

 

  • אל תחשבו לטווח ארוך מידי – כשתלכו לקנות רהיטים ואביזרים שונים לחדר התינוקות שלכם, ירצו למכור לכם מוצרים שעתידים לשמש את התינוק בגיל חמש. תשכחו מזה, זה לא באמת קיים וזה לא באמת נחוץ. קנו רהיטים איכותיים ועמידים שיוכלו לשמש את התינוק לשנה-שנתיים הקרובות, כי מעבר לזה הוא כבר יבחר בעצמו מה מוצא חן בעיניו.

 

  • התקציב שלכם – קשה לדבר על עיצוב חדרי ילדים בלי להתייחס, בין היתר, לתקציב. לכן אנחנו ממליצים לכם להחליט מראש כמה תרצו להשקיע בעיצוב חדר התינוקות, כי אתם לא תאמינו לאיזה מחירים העלות יכולה להגיע. אם יהיה לכם תקציב ברור מראש תשמרו עליו בקלות רבה יותר ותימנעו מהוצאה כלכלית מוגזמת.

 

השקיעו בכל הפרטים האלה ותראו שחדר התינוקות יהפוך למקום שנעים גם לכם וגם לתינוק לבלות בו שעות ארוכות ביחד.

אולי יעניין אתכם?