אוף.. אף פעם לא כיף לכתוב על הנושא הזה ובכל זאת, גירושין הם הליך שגורר אחריו אמוציות מכל הכיוונים ואף אחד, ברוב המקרים, אינו נשאר חייב. הליך זה, יכול להיעשות גם בצורה שונה וטובה. אז איך באמת עושים את זה?

גירושין ברבנות

גירושין ברבנות, הם מהמצבים הלא נעימים שיש בחיים. כל זוג שהגיע למריבה גדולה אי פעם, שמע או חשש מההליכה לערכאות משפטיות. הרבנות, היא המקום אליו מגיעים אנשים שרוצים להתחתן וכן, גם להתגרש.

הליך זה, יחייב אתכם לשכור את שירותיו של עורך דין גירושין מיומן ומקצועי, כזה שתוכלו לסמוך עליו בכל שלב ושלב מההליך הלא פשוט הזה.

איך מוצאים עורך דין?

חשבתם על זה היטב והחלטתם שאתם צריכים לפנות לעורך דין. הבעיה הגדולה היא – איך למצוא אחד כזה? חלק זה, ייתן לכם כמה טיפים על מה לחפש בבחירת עורך דין, ויוביל אתכם בכמה שאלות שתוכל לשאול עורך דין כשתפגשו לראשונה. 

אם אתם עושים שיעורי בית, אתם יכולים לשכור את עורך הדין שיש לו את הניסיון והמומחיות לעזור לכם עם הבעיה שלכם.

לרוב האנשים, אין עורך דין "רגיל", במובן זה שיש להם רופא אחד או יותר שהם פונים אליהם לפחות פעם בשנה. אז איך תמצאו את עורך הדין שמתאים לכם? לאן פונים להמלצות? 

מה עלי לבדוק בבחירת עורך דין?

עורך הדין גירושין, יעזור לכם לפתור את הבעיות שלכם, ולכן ההסמכה הראשונה היא, שאתם חייבים להרגיש מספיק בנוח כדי לספר לו או לה, בכנות ובשלמות, את כל העובדות הדרושות כדי לפתור את הבעיה שלכם. לכן, בחרו את זה שייתן לכם מרווח לספר את מה שעל ליבכם בחופשיות.