בעלי משכורת של 15,000 ש״ח ברוטו ומעלה יכולים להיות זכאים לקבלת פטור ממס הכנסה בנסיבות של פגיעה בתאונה או בעיות רפואיות שונות. אם אתם ממשיכים לעבוד על אף תאונה שיצא לכם לעבור, דעו לכם שיש סיכוי לא רע בכלל שאתם זכאים לקבל פטור מתשלום מס הכנסה.

כדי שתוכלו לדעת טוב יותר מה מגיע לכם ומה תצטרכו לעשות, אתם רק צריכים לפנות אל חברה שמתמחה במימוש זכויות רפואיות. בהתחלה תצטרכו ליצור קשר טלפוני ולקבוע פגישה, ולאחר מכן ילוו אתכם בכל התהליך ולאורך הוועדה הרפואית, וזאת עד שתוכלו לקבל את הפטור המיוחל.

 

מלווים אתכם לקראת הוועדה הרפואית

אם אתם רוצים לקבל פטור ממס הכנסה, עליכם לעבור את הוועדה הרפואית ולהוכיח שאתם סובלים מפגיעה שפוגעת בכשירות שלכם ובתפקוד הכללי. הכנה לוועדה הזו תוכל לעזור לכם ותאפשר לכם להבין בעצם מה אתם צריכים לעשות וכיצד תוכלו לעבור אותה בהצלחה.

במידה ואתם לא רוצים לסבך את עצמכם יותר מידי, לא יהיה כדאי לכם לוותר על עזרה של חברה מקצועית בתחום הזה, אשר פשוט תוכל ללוות אתכם לאורך כל הדרך ולעשות כל מה שצריך על מנת להקל עליכם במישור הזה. אנו בטוחים שזה יהיה חשוב ושזה יוכל לעזור לכם בלא מעט מובנים בסופו של דבר.

 

תקבלו את הפטור שמגיע לכם

חושבים שמגיע לכם לקבל פטור ממס הכנסה? אל תוותרו על הזכויות שלכם ופנו בהקדם אל חברה שתוכל לעזור לכם וללוות אתכם בכל התהליך הזה. זה פשוט יהיה שווה את זה כדי שתוכלו לקבל את הפטור שמגיע לכם מבלי שתצטרכו להתאמץ יותר מידי. כך לא יהיו לכם ספקות לגבי הדרך שבה תעשו את זה.

 

צרו קשר עוד היום עם בשביל הזכויות.