יום גיבוש בחדר בריחה

גיבוש צוות הוא אחד הפעולות הנחוצות לכל צוות באשר הוא. במיוחד חשוב הדבר לצוות חדר אשר מקבל על עצמו אתגר משותף. כמו כן חשוב מאוד לרענן את האווירה ולשבור את השגרה לאחר תקופה של לחץ מיוחד, ארגון מחדש וכדומה.

אבל מציאות החיים כיום בעידן הקורונה, מביאה לשינוי חד בכל מקומות העבודה. אי הוודאות תוקף את כולנו ואין יודע מה ילד יום. האם הפעילות בבית העסק תמשיך כפי שהייתה? האם יש עלייה חדה או דווקא האטה משמעותית ברף הפעילות?

אבל כמו תמיד – בעל עסק חכם הוא כזה שזוכר את העובדים שלו ויודע שהוא חייב לדאוג להם להרגשה נעימה ולאווירה מחבקת. כך הוא שומר עליהם יעילים, שמחים ורווחיים.

לצאת ליום גיבוש? חדר בריחה!

חדר בריחה בראשל"צ זה אחד הרעיונות הטובים ביותר לכל צוות ולכל יום גיבוש. הנקודה המרכזית שמאפיינת את הביקור בחדר הבריחה הינה העובדה שהצוות מתמודד מול אתגר משותף של פיענוח התעלומה. ההתמודדות המשותפת של הצוות מביאה לכך שתנשב רוח נעימה של שיתוף ואחווה בין המשתתפים.

דבר שמסייע להשראת אווירה נעימה ויצירת אקלים מקבל, משתף ונוח בין כלל החברים בצוות. כמו כן מאפשרת הפעילות הזו לזהות את אלו מבין הצוות שיש להם יכולת לקבל החלטות, להניע את יתר בני הקבוצה, להעלות רעיונות וכן הלאה. מסתבר שמעסיקים שביקשו לנתח את הפעילות ולהעלות מסקנות, הצליחו בכך מאוד בעזרת חדר בריחה.

לבחור חכם, לבחור נכון

יום גיבוש בחדר בריחה יכול להיות יום מוצלח ביותר. אם כי חשוב לציין שצריך לבחור בשימת לב מרובה את חדר הבריחה המתאים. וזאת בהתייחס לתחומי העניין של חברי הצוות כמו גם לרמת האינטלקטואלית שלהם, ראו לדוגמה חדר בריחה משימת שרלוקד הולמס! כי המטרה שלנו היא למשוך את תשומת הלב ולגרום להם להתעניינות ערה.

אולי יעניין אתכם?

קניית לייקים ישראלים

חברה יכולה להשתמש בלייקים כדי למקד לנישה או יעד ספציפיים. במאמר זה נדבר על קניית לייקים ישראלים. זה נושא נפוץ מאוד בעולם השיווק והוא קשור

קרא עוד »

אלוורה הרבלייף

אלוורה הרבלייף הוא תוסף צמחי מרפא, המכיל תמציות של צמחי מרפא. המרכיבים העיקריים הם אלוורה וצמחים נוספים. זהו מוצר טבעי המבוסס על אלוורה. זהו המשקה

קרא עוד »