יום גיבוש בחדר בריחה

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

גיבוש צוות הוא אחד הפעולות הנחוצות לכל צוות באשר הוא. במיוחד חשוב הדבר לצוות חדר אשר מקבל על עצמו אתגר משותף. כמו כן חשוב מאוד לרענן את האווירה ולשבור את השגרה לאחר תקופה של לחץ מיוחד, ארגון מחדש וכדומה.

אבל מציאות החיים כיום בעידן הקורונה, מביאה לשינוי חד בכל מקומות העבודה. אי הוודאות תוקף את כולנו ואין יודע מה ילד יום. האם הפעילות בבית העסק תמשיך כפי שהייתה? האם יש עלייה חדה או דווקא האטה משמעותית ברף הפעילות?

אבל כמו תמיד – בעל עסק חכם הוא כזה שזוכר את העובדים שלו ויודע שהוא חייב לדאוג להם להרגשה נעימה ולאווירה מחבקת. כך הוא שומר עליהם יעילים, שמחים ורווחיים.

לצאת ליום גיבוש? חדר בריחה!

חדר בריחה בראשל"צ זה אחד הרעיונות הטובים ביותר לכל צוות ולכל יום גיבוש. הנקודה המרכזית שמאפיינת את הביקור בחדר הבריחה הינה העובדה שהצוות מתמודד מול אתגר משותף של פיענוח התעלומה. ההתמודדות המשותפת של הצוות מביאה לכך שתנשב רוח נעימה של שיתוף ואחווה בין המשתתפים.

דבר שמסייע להשראת אווירה נעימה ויצירת אקלים מקבל, משתף ונוח בין כלל החברים בצוות. כמו כן מאפשרת הפעילות הזו לזהות את אלו מבין הצוות שיש להם יכולת לקבל החלטות, להניע את יתר בני הקבוצה, להעלות רעיונות וכן הלאה. מסתבר שמעסיקים שביקשו לנתח את הפעילות ולהעלות מסקנות, הצליחו בכך מאוד בעזרת חדר בריחה.

לבחור חכם, לבחור נכון

יום גיבוש בחדר בריחה יכול להיות יום מוצלח ביותר. אם כי חשוב לציין שצריך לבחור בשימת לב מרובה את חדר הבריחה המתאים. וזאת בהתייחס לתחומי העניין של חברי הצוות כמו גם לרמת האינטלקטואלית שלהם, ראו לדוגמה חדר בריחה משימת שרלוקד הולמס! כי המטרה שלנו היא למשוך את תשומת הלב ולגרום להם להתעניינות ערה.

אולי יעניין אתכם?

למה צריך הדפסה על חולצות

שירות הדפסה על חולצות יהיה חיוני עבור אלו מכם שירצו לחזק את תחושת השייכות של העובדים שלהם לעסק וזאת לצד כך שגם תוכלו לראות כי

קרא עוד »

סוגים של פסי האטה

המצאות כמו מהמורות או פסי האטה לצורך בקרת מהירות של רכבים הנוסעים באזורים מיושבים ובקרבה למקומות מגורים, בתי ספר וגנים אינן אהודות במיוחד. בעוד שהם

קרא עוד »