הירוקה מימד – בלוג פיננסים לאנשים שמבינים בכסף

יש אנשים שפותחים את העיתון היומי, הם מיד מחפשים את מדור הכלכלה או את אלו העוסקים בפיננסים. זה הנושא הכי קרוב אל ליבם ואלו הם הדברים אשר מדברים אליהם.

האמת היא שאם אנחנו אומרים 'עיתון' ומתייחסים אליו כאל המקור בו אנחנו באים לחפש או לאסוף מידע, אנחנו למעשה מדברים לאו דווקא על עיתון פיזי במובן הפשוט והברור של המילה. 

אנחנו מתכוונים גם ובעיקר למדורי הכלכלה השונים אשר מופיעים באתרי האינטרנט העוסקים בענייני כלכלה, אנחנו מדברים על בלוגים מיוחדים שכל עניינם הוא עיסוק בכלכלה או בקיצור, כל מקום אשר בו מתעסקים עם כל הנושא של כסף מכל הסוגים. ראו לדוגמה בלוג פיננסים!

מפרסמים הגיגים

יש אנשים שעם הזמן הם גם מפתחים תיאוריות משל עצמם. הם מבקשים לפרסם את ההגיגים שלהם בכל מה שקשור להון ולכסף. הם כותבים את ההגיגים שלהם ומעלים על הכתב את הרהורי ליבם והם מחפשים פלטפורמה מתאימה שם הם יתפרסמו. אז האמת היא שכל אחד יכול להעלות את כל מה שהוא רק רוצה בכל הפלטפורמות הקיימות. אך אם הם מעוניינים למצוא את המקום האפקטיבי באמת ואת זה שאכן יארח את הבלוגים שלהם בצורה כזו שאנשים אכן ייחשפו אליהם, הם צריכים לחפש ולבדוק היכן אכן זה יקרה.

כאן בדיוק נכנסת לתמונה הירוקה מימד. המקום בו אפשר למצוא וגם לפרסם בלוגים במגוון גדול של נושאים. אנשים שמבינים בכסף נהנים לקרוא את הפוסטים שאנשים כמותם כתבו כאשר כך הם נתרמים זה מהגיגיו של זה.

כבר אמר החכם מכל אדם כי תשועה היא ברוב יועץ. ככל שיהיו יותר אנשים בפנל, יעלו עצות חכמות וטובות יותר.

> אולי תמצאו עיניין גם בנושא קניית תמונות!

אולי יעניין אתכם?