הגרלות של מחיר למשתכן – האם הן אמיתיות ושוות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

פעמים רבות ניסו ממשלות להתערב בשוק הדיור כאשר אפשר לראות כי בהרבה מדינות יש פיקוח על שכר דירה או סבסוד של דירות לאוכלוסיות מסוימות. העניין הוא שפעמים רבות כאשר ממשלה מנסה להתערב בשוק קורים שני דברים הקשורים זה לזה. קודם כל קם שוק שחור המוכר דברים הרבה יותר איכותיים אך רק עשירים יכולים להרשות זאת לעצמם ושנית כל השוק הרגיל מוכר דברים ברמה מאוד נמוכה וזהו משהו שאי אפשר להתעלם ממנו. על רקע זה עולה השאלה האם זה גם יקרה כאשר במחיר למשתכן? יתכן ולא אך מה שברור הוא שאם אתם נרשמים להגרלות של מחיר למשתכן אתם חייבים לעשות זאת עם בעל מקצוע צמוד אשר יבחן את ההגרלה לפרטי פרטים ויבטיח כי לא עובדים עליכם וגורמים לכם לקנות דירה ברמה הרבה יותר נמוכה ממה שחשבתם.

איך אדע לאיזה הגרלה עלי להירשם?

אם כן אתם צריכים להבין שיש משמעות גדולה לשאלה לאיזה הגרלה אתם נרשמים. לכאורה כל הפרויקטים היו צריכים להיות דומים אך בפועל יש הבדלים גדולים ביניהם וזה אומר כי אתם חייבים לפנות אל בעל מקצוע אשר ילווה אתכם בכל ההליך ויבטיח כי אתם לא קונים דירה אשר לא תוכלו לדור בה או שתצטרכו להשקיע בה משאבים אדירים בכדי לשפץ אותה כך שתעמוד בסטנדרט כלשהו של דירה. עליכם להבין כי אם תנסו לפעול לבד אתם תהיו בבעיה לא קטנה והדבר יגרום לכם לקנות דירה אשר תתחרטו על הקניה שלה אפילו אם היא זולה בכמה עשרות אלפי שקלים מאשר מצב בו שהייתם קונים דירה רגילה.

מדוע לעתים עדיף לקנות דווקא דירה במחיר השוק?

עוד נקודה שאתם חייבים לקחת בחשבון היא שאם אתם קונים דירה כדאי לכם לבחון את האופציה של דירה אשר לא נמצאת במחיר למשתכן. עליכם להבין כי דירה כזאת תהיה פעמים רבות ברמה יותר גבוהה ולא רק זאת אלא שכאשר תחליטו למכור את הדירה אתם תקבלו עליה כסף רב יותר ויהיה לכם קל יותר למכור את הדירה הזאת.

המידע באדיבות איגוד הזוכים מחיר למשתכן

אולי יעניין אתכם?

למה צריך הדפסה על חולצות

שירות הדפסה על חולצות יהיה חיוני עבור אלו מכם שירצו לחזק את תחושת השייכות של העובדים שלהם לעסק וזאת לצד כך שגם תוכלו לראות כי

קרא עוד »

סוגים של פסי האטה

המצאות כמו מהמורות או פסי האטה לצורך בקרת מהירות של רכבים הנוסעים באזורים מיושבים ובקרבה למקומות מגורים, בתי ספר וגנים אינן אהודות במיוחד. בעוד שהם

קרא עוד »