איך לאלף קבליר קינג צ'רלס ספניאל ?

במידה וגם אתם מעוניינים להתחדש בגור כלבים מסוג קבליר קינג צ'ארלס ספניאל ורוצים לדעת כיצד להצליח לאלף אותו בדרך הטובה והיעילה ביותר, הגעתם למקום הנכון. כיום יש לא מעט אנשים שבוחרים להתחדש עם גורי כלבים ללא היכרות כלל עם אופיים והדרך הטובה ביותר לאלף אותם. ברוב המקרים הללו דרך האילוף כושלת, הכלב כלל לא מבין מדוע כועסים עליו, הדברים אותם הבעלים מנסים לשנות לא משתנים והכלב נכנס לכינוס עצמי עד כדי דיכאונות עמוקים. לכן, לפני שאתם בוחרים להתחדש עם גור כלבים קטן, חשוב לערוך בדיקה אודות האופי שלו ולהבין מהי הדרך הטובה והנכונה ביותר לאלף אותו. בדיקה זו תחסוך מכם לא מעט זמן וכעסים ומהכלב שלכם לא מעט כישלונות ודיכאונות.

הדרך הטובה ביותר לאילוף יעיל ומהיר

אז הדרך הטובה ביותר להצליח לאלף גור כלבים מסוג קבליר קינג צ'ארלס ספניאל היא דרך עדינה וידידותית. מומלץ בחום להוציא את הכלב פעמיים ביום לסיבובים איטיים ורגועים בחוץ בהם הוא ילמד לעשות את צרכיו. חשוב להדגיש ולומר כי במידה והסיבוב שתערכו יהיה קצר ומהיר הכלב כלל לא יצליח לעשות את צרכיו. על כן חשוב ליצור תחושת רוגע, שלווה ואיטיות מספקת על מנת שיוכל להצליח לעשות את צרכיו. נוסף על כך חשוב להבהיר כי בשל עדינותו של כלב זה, אל לכם לכעוס ולצעוק עליו במידה וממשיך לעשות את צרכיו בדירתכם. הצעקות שלכם לא יגרמו לו להבין שעשה משהו לא בסדר אך כן יגרמו לו להיתכנס בעצמו ולחשוש מכם. 

צאו לסיבוב איטי ורגוע בזמנים קבועים

כמו כן חשוב לוודא שאתם יוצאים לסיבובים בזמנים נכונים ומתאימים על מנת להעניק לכלב את הסביבה הטובה ביותר להצלחה. הזמנים הם בעת התעוררותו בבוקר ולאחר ארוחתו. 

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר של אורן שפר!

 

אולי יעניין אתכם?