כמה עולה הדברת עכברים ובמה זה תלוי?

פלישת עכברים לדירה או לחצר שלכם מחייבת מענה דחוף, וזאת כדי להקדים תרופה למכה ולמנוע מהם לתקוף את חיות המחמד שלכם או את דיירי הבית. אותם דברים כמובן גם במשקים חקלאיים גינות ציבוריות אולמות ייצור ואחסון וכו'. עכברים עלולים לכרסם ברכוש ולכן יש להרחיקם במהירות האפשר.

זיהוי עכברים יתבצע לפי מראה כעיניים או לפי עקבות שהשאירו, כלומר הפרשות בשטח. הדברת עכברים היא פעולה המיועדת לאנשי מקצוע בלבד וכוללת שימוש ברעלים ומלכודות ולכן אין שום טעם לנסות לבצע אותה בכוחות עצמכם. לפני הפנייה למדביר עליכם להיות בטוחים שאכן מדובר בעכברים ולא בחולדות, ולשם כך כדאי לדעת את ההבדלים הפיזיים בין שני המזיקים האלה.

איך נקבע מחיר ההדברה

לפני הזמנת המדביר עליכם להיות בטוחים שאכן מדובר בעכברים, ואז לקבל ממנו מידע על מועד העבודה, משך הזמן והמחיר הנדרש. המחיר תלוי בגודל השטח בו נעשית ההדברה – חדר, דירה, בניין, משרד או חצר גדולה וכן בכמות האמצעים שהמדביר יפזר בשטח. נגד עכברים קיימים גם אמצעי הדברה ירוקה כמו תכשירים ירוקים אשר אינן כוללים רעל ולכן אינם מסוכנים לבני אדם ובעלי חיים.

כמו כן משתמשים במלכודות כדי ללכוד עכברים אם ינסו לפלוש אליכם. המחיר תלוי בכמות המלכודות שהמדביר יצטרך לפזר. חשוב לקבל ממנו הדרכה כיצד למנוע מילדים ובעלי חיים להתקרב למלכודות.

פנייה לחברה אמינה

הדברה היא פעולה למקצוענים ונועדה למנוע סכנות בריאותיות ופגיעה ברכוש שלכם ולכן יש לבחור לשם כך אך ורק חברה אמינה ובעלת ניסיון כמו חברת גלג'וק הדברה ירוקה. לאחר שקיבלתם המלצה כדאי לקבוע את מועד ההדברה ולקבל הוראות מדויקות מהמדביר, וכן לסכם מראש על מחיר שעומד בתקציב שלכם.

אולי יעניין אתכם?

קניית לייקים ישראלים

חברה יכולה להשתמש בלייקים כדי למקד לנישה או יעד ספציפיים. במאמר זה נדבר על קניית לייקים ישראלים. זה נושא נפוץ מאוד בעולם השיווק והוא קשור

קרא עוד »

אלוורה הרבלייף

אלוורה הרבלייף הוא תוסף צמחי מרפא, המכיל תמציות של צמחי מרפא. המרכיבים העיקריים הם אלוורה וצמחים נוספים. זהו מוצר טבעי המבוסס על אלוורה. זהו המשקה

קרא עוד »