כמה עולה עריכה לשונית לעבודה אקדמית

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

השקעתם בכתיבת העבודה האקדמית שלכם דם, יזע ודמעות. אבל אתם יודעים שמשהו חסר.

החלטתם שאתם זקוקים לעריכה לשונית, אבל אין לך מושג כמה עולה שירות כזה.

במאמר זה נספר לכם על הגורמים השונים שמשפיעים על המחיר של עריכה לשונית לעבודה אקדמית.

מיהו קהל היעד?

נכון שבמקרה של כתיבת עבודה אקדמית קהל היעד ברור לכאורה, אבל למען האמת במקרים רבים אנשים לא מגישים עבודה אקדמית רק כדי לקבל ציון כחלק מהוצאת תואר אקדמי, וישנם אקדמאים רבים שמעוניינים לפרסם את העבודה האקדמית שלהם בקרב עמיתים למקצוע, אנשי מקצוע מתחומים אחרים, עבור ירחונים מקצועיים ולפעמים גם בשפות אחרות. 

סוג קהל היעד ישפיע על התמחור במידה ניכרת, כי מן הסתם שישנו הבדל עצום בין עריכה לשונית במסגרת הגשת עבודת גמר לבין עריכת לשון במסגרת הגשת מחקר שאמור לקבל מימון או להתפרסם בירחון מקצועי וכדומה.

כמה עריכה נדרשת בפועל?

גורם נוסף שמשפיע במידה ניכרת על תמחור העריכה הלשונית לעבודה אקדמית הוא כמות העריכה שנדרשת בפועל.

לדוגמא, האם מדובר בעריכה שמסתכמת בהקפדה על כללי פיסוק ותחביר נכונים, או שמא עבודת העריכה מצריכה גם התייחסות מעמיקה לסגנון הכתיבה עצמו?

בעוד שסוג העריכה הראשון דורש עבודה טכנית יחסית, סוג העריכה השני מצריך כבר חשיבה מעמיקה אודות סגנון הכתיבה וטיב העבודה האקדמית עצמה.

כמובן שככל שיש להתייחס ליותר מרכיבים בטקסט – כגון תחביר, סגנון, תוכן וכדומה – ככה הערכת המחיר לעריכת העבודה תהיה גבוהה יותר.

כמה מילים כוללת העבודה האקדמית?

כמובן שאחד מהגורמים הבסיסיים ביותר שמשפיעים על התמחור של עריכה לשונית לעבודה אקדמית הוא כמות המילים.

עריכה לשונית של עבודות אקדמיות שמורכבות מכמות גדולה יותר של מילים תעלה יותר מזו של עבודות אקדמיות קצרות יותר, ויחד עם זאת יש לציין שפעמים רבות כמות מילים גדולה יותר מביאה להורדה בתעריף העריכה פר מילה. מוזמנים למצוא מידע נוסף על עריכה אקדמית באתר עלי דפנה.

אולי יעניין אתכם?

למה צריך הדפסה על חולצות

שירות הדפסה על חולצות יהיה חיוני עבור אלו מכם שירצו לחזק את תחושת השייכות של העובדים שלהם לעסק וזאת לצד כך שגם תוכלו לראות כי

קרא עוד »

סוגים של פסי האטה

המצאות כמו מהמורות או פסי האטה לצורך בקרת מהירות של רכבים הנוסעים באזורים מיושבים ובקרבה למקומות מגורים, בתי ספר וגנים אינן אהודות במיוחד. בעוד שהם

קרא עוד »