איך קונים דירה במחיר למשתכן

התוכנית של הממשלה – מחיר למשתכן, מאפשרת לזוגות רבים לממש את החלום הישראלי הכאוב, בית אמיתי משלכם לפני גיל זקנה.

התוכנית פועלת על בסיס הגרלה ומאפשרת לזוגות לקפוץ למים ולקבל דירה במחיר מוזל לפעמים בכמה מאות אלפי שקלים ולשלם משכנתא סבירה על דירה סבירה.

אין ספק שאיכות הבנייה בפרויקטים כאלו היא לא כמו בשכונות יוקרה או פרויקטים פרטיים. המדינה שוכרת קבלנים ברווחים לא גדולים ומנסים כמה שיותר להוזיל עלויות, אבל זה למאמר אחר.

בינתיים כדאי שתבינו איך עובד מחיר למשתכן, איך באמת קונים דירה עם התוכנית הממשלתית החדשה.

 

איך קונים דירה במחיר למשתכן – הדרכה:

אם אתם זוגות מאורסים, נשואים עם ילד או בלי או אפילו רווקים מעל גיל 35, אתם זכאים למחיר למשתכן. מה זה אומר? שאם יש איזה פרויקט נחשק שבו אתם רוצים לקנות דירה אבל אין לכם מושג מאיפה להתחיל, אם זה פרויקט של מחיר למשתכן יצא לכם טוב.

אתם יכולים להגיש בקשה או על ידי מילוי הפרטים באתר האינטרנט הממשלתי או לבוא ישירות למשרד (עכשיו כנראה מומלץ יותר לעשות את זה אונליין) למלא את הפרטים שלכם – שני בני הזוג ולהירשם.

לאחר מכן תקבלו אישור שאתם אכן זכאים להשתתף במכרזים של מחיר למשתכן. ומה קורה אז? אתם משתתפים בפרויקטים בהם הקבלן חתם חוזה עם המדינה למחיר למשתכן. המדינה נותנת לקבלן הנחות משמעותיות על הקרקע והוא מצידו אמור להוזיל לרוכשים את מחירי הדירות.

כמו כן, אינכם צריכים הון עצמי כמו בדירה רגילה אם הייתם רוצים לרכוש, כאן הבנק בא לקראתכם ומציע לכם משכנתא אטרקטיבית בלי הון עצמי גבוה. ככה אתם מרוויחים דירה במחיר נמוך משמעותית ובתנאי משכנתא מעולים.

אולי יעניין אתכם?

קניית לייקים ישראלים

חברה יכולה להשתמש בלייקים כדי למקד לנישה או יעד ספציפיים. במאמר זה נדבר על קניית לייקים ישראלים. זה נושא נפוץ מאוד בעולם השיווק והוא קשור

קרא עוד »

אלוורה הרבלייף

אלוורה הרבלייף הוא תוסף צמחי מרפא, המכיל תמציות של צמחי מרפא. המרכיבים העיקריים הם אלוורה וצמחים נוספים. זהו מוצר טבעי המבוסס על אלוורה. זהו המשקה

קרא עוד »