עורך דין לירושה / העברת תמורה בין אחים

אנחנו לא אוהבים את המילה "ירושה", בין אם היא נדרשת בתהליכים שלנו, ובין אם עלינו לדאוג ל"נכסים של אדם קרוב שנפטר". מדובר בנושא רגיש שלא נעים לדבר עליו, אבל על מנת להימנע מאי נעימויות, חשוב לעסוק בו לפני שיהיה מאוחר מדי. בהיעדר תכנון מדויק מראש וליווי מקצועי, עלולים להתעורר סכסוכים בתוך המשפחה.

מה תפקידו של עורך דין לענייני ירושה?

עורך דין לענייני ירושה היא קטגוריה של עורכי דין המתמחים בדיני ירושה. עורכי דין לענייני ירושה יכולים לסייע ללקוחותיהם על ידי עריכת צוואות ונאמנויות, כמו גם עבודה על הסוגיות המשפטיות הקשורות לירושות ולמוטבים. עורך דין לירושה הוא עורך דין משפטי המסייע לאנשים בסוגיות ירושה. הוא עוסק בפתרון מחלוקות על בעלות על רכוש ועניינים משפטיים אחרים. כמו כן, הוא יכול לסייע בהתמודדות עם מחלוקות הקשורות למשפחה, ילדים, בני זוג וכדומה.

מהו חוק הירושה?

חוק הירושה הוא נושא מסובך והוא יכול להוות מקור לבלבול. החוק אינו פשוט כפי שהוא נראה. יש הרבה חוקים, תקנות ותקדימים סותרים. הדרך הנפוצה ביותר להתמודד עם בעיה זו היא באמצעות עורך דין אשר ידאג לכל התהליך מתחילתו ועד סופו. עורך דין לענייני ירושה יסייע לכם אם ברצונכם לכתוב צוואה מסובכת אך מדויקת במידה ויש המון רכוש והמון יורשים, יסייע לכם לטפל בנושא של העברה ללא תמורה בין אחים וימנע אי נעימויות מיותרות אשר עלולות להיווצר לאחר פטירתו של המת. הוא או היא גם ינתחו את הנכסים שלכם ויסייעו לכם לחלק את הנכסים שלכם בין בני המשפחה המיועדים, באופן שהכי מתאים לכם בדיוק ללא סתירות וללא בעיות עתידיות לאחר פטירתכם.

אולי יעניין אתכם?