כולנו רוצים לחיות בעולם בו לכולם יהיה די כסף פנוי לעשות הכול ואתם יודעים מה אנחנו מתחילים לראות כי יש מדינות אשר מאמצות את הרעיון הזאת ומעניקות לאנשים תשלום קבוע ללא קשר למצבם הכלכלי ודי אם נזכיר את פינלנד או איטליה אשר נקטו בגישה הזאת. אך מה שברור הוא שבישראל המצב הוא שונה לחלוטין וכל אדם תלוי בעבודה שלו ולא יכול לסמוך על המדינה שתושיע אותו במקרה של בעיה כספית. העניין הוא שפעמים רבות בחיים יש הוצאות לא צפויות עקב מצב רפואי, אירוע משמח כמו חתונה של הילד או אוטו שנהרס ובמקרים כאלו הדרך היחידה לממן את הדברים הללו היא לקחת הלוואה. על רקע זה אפשר להסביר את הפריחה בהלוואות וגם בנושא של מימון חוץ בנקאי. על רקע זה אנחנו חייבים גם לציין כי הכוונה במימון זה היא למימון אשר נעשה שלא על ידי בנקים וזהו משהו שיש לקחת בחשבון.

האם מימון חוץ בנקאי עדיף על פני מימון בנקאי?

עליכם להבין כי יש מספר הבדלים בין מימון חוץ בנקאי ובין מימון בנקאי. קודם כל כאשר אתם ניגשים לחברת חיצונית מן הבנק אין לה כל מידע על מצבכם הכספי ולכן יכול לקרות אחד מן השניים או שבגלל שהחברה לא יודעת שמצבכם הכספי הוא טוב היא תיקח מכם ריבית גבוהה יותר מאשר לקחו בבנק או שבגלל שהיא יודעת שמצבכם הכספי הוא לא טוב היא תיקח מכם ריבית יותר נמוכה מאשר היו לוקחים מכם בבנק. כל מקרה הוא לגופו ואנו חייבים לתת את הדעת על כך לפני שאנו לוקחים הלוואה ולא משנה אם זה מבנק או מחברה חיצונית.

כיצד אדע איזה מימון עדיף לי לקחת?

אם כן עולה השאלה איך אדע לאן לגשת בשביל לקחת את ההלוואה הטובה ביותר? אם כן אתם צריכים להבין כי לבד יהיה לכם קשה מאוד להכריע בשאלה איזה הלוואה לקחת וזאת מכיוון שאין לכם ניסיון וידע בתחום ההלוואות. על כן ההמלצה שלנו היא לפנות אל גוף בלתי תלוי אשר יסייע לכם להחליט איזה הלוואה לקחת.

עוד מידע בנושא תוכלו למצוא באתר https://www.tsuott.co.il/