כיום, הלוואה חוץ בנקאית, מציעה אלטרנטיבה לגיטימית לבנקים מסורתיים וסוג הלוואות אלה יצרו סביבה תחרותית לטובת הלווים שהבינו את היתרונות שלה. הגמישות שיש בהלוואות אלה הם מהטובות שתוכלו לקבל.

 

הלוואה חוץ בנקאית – מה זה

במובן המחמיר ביותר של המונח, מלווה חוץ בנקאי הוא מלווה שאינו הבנק שאתם מכירים, חברת בנייה או איחוד אשראי, אלא כזה שיש לו מקור משלו של כספים סיטונאיים ומלווה את הכספים הללו עם מרווח נוסף לרווח.

בדרך כלל, מלווה חוץ בנקאי, יכול להיות גם מישהו כמו מנהל משכנתאות, הלווה כסף מבנקים בתעריפים סיטונאיים ומלווה אותו בתוספת מרווח.

 

יתרונות השימוש בהלוואה חוץ בנקאית

ישנם מספר יתרונות עיקריים הקשורים לשימוש בהלוואה חוץ בנקאית. העובדה שהם לווים את כספם במחירים סיטונאיים, פירושה שיש להם מרווח גדול לעבוד איתם ולעיתים, הם יכולים לספק ריביות נמוכות יותר מהבנקים.

יתרון נוסף שיש בהלוואה חוץ בנקאית על פני הלוואה מבנקים מסורתיים הוא גודלם. מאחר שהן קטנות יותר וכפופות למערך אחר של תקנות, אנשים שאינם בנקים נוטים להיות גמישים יותר בגישתם להלוואות. הם נמצאים במצב טוב יותר כדי להיות מסוגלים להתאים את מוצרי ההלוואות שלהם בהתאם לנסיבות האישיות של המלווים.

 

יתרונות ברורים

ככל שהחברה קטנה יותר בגודל, כך זה יוכל להיתרגם לרמה גבוהה יותר של שירות לקוחות. השירות האישי נמצא בעדיפות גבוהה עבור לווים רבים – במיוחד אלו שחוו שירות גרוע מהבנקים.

היתרון העיקרי הנוסף שיש לאנשים שאינם בנקים הוא שבניגוד לבנקים, הם מוכנים, לעתים, להלוות לווים בסיכון גבוה יותר כמו אלה שהם עצמאיים. הם יכולים גם להתאים יותר את היסטוריית האשראי המשתנה וכמובן יתרונות טובים ונוספים למלווים.

 

לקבלת מידע נוסף הכנסו עוד היום – קרן תמר השקעות בע"מ.