טיפים לתכנון גיבוש צוות עובדים מחוץ לקופסא

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

אם אתם אלו שאחראים לארגן את אירועי החברה אצלכם בארגון או גיבוש לעובדים, כדאי לעשות את זה כמו שצריך. ההנאה של העובדים מהאירוע תלויה בכם וזו אחריות.

כל חברה מבוססת רואה במטרת גיבוש צוות עובדים מטרה עליונה. ביום יום, העובדים נתונים ללחצים, הספקים ויכולים להיווצר מתחים ואי הבנות בין העובדים, הגיבוש אמור להיות חוויה נעימה לכל העובדים ביחד, בה הם לא קשורים לעבודה ומשוחחים כמו חברים. 

אז איך עושים את זה נכון? הנה כמה טיפים.

איך לגבש את צוות העובדים שלכם?

צוות העובדים שלכם עייף, הוא עמד במשימות, השלים פרויקט, ובגלל זה אתם רוצים את הגיבוש הכי טוב שאתם יכולים לתת.

נתחיל בכך שגיבוש טוב הוא כזה שמכניס את העובדים לחוויה מרתקת, שמעניינת אותם, את כולם, ביחד. את האוכל והשתייה בגיבוש תבחרו לפי הסגנון של העובדים שלכם ורמת החיים המקובלת אצלם. אוכל זול יותר אמור להיתפס כזלזול בעובדים. 

מבחינת התוכנית שתערך באירוע, כדאי לעשות אותה לפי תחומי העניין של העובדים. אם העובדים שלכם מתעניינים מאוד בטכנולוגיה חדשה, שלבו אותה בהפעלות בצורה חווייתית. תמיד חשוב לזכור שמה שיעניין את העובדים, זה מה שהם מתעניינים בו בחיים באופן כללי.

ולמה זה חשוב? כי אם תביאו אטרקציה או הפעלה לא מתאימה, כנראה שלא יהיה שיתוף פעולה ובמקרים גרועים יותר, הם עלולים לחשוב שאתם מתייחסים אליהם כמו תינוקות בני שנה. ישנם מפעילים שלא יודעים לדבר ומבחינתם הפעלה לכל הגילאים היא זהה בצורת הפנייה והדיבור לאותו הקהל.  כדי לארגן אירוע מגבש באמת כדאי לחשוב על פרטים כמו איזה סגנון אוכל העובדים שלכם רגילים ובאיזה הפעלה הם היו מתעניינים. 

> למידע ופרטים נוספים בקרו באתר https://www.odteam.co.il!

 

 

אולי יעניין אתכם?

למה צריך הדפסה על חולצות

שירות הדפסה על חולצות יהיה חיוני עבור אלו מכם שירצו לחזק את תחושת השייכות של העובדים שלהם לעסק וזאת לצד כך שגם תוכלו לראות כי

קרא עוד »

סוגים של פסי האטה

המצאות כמו מהמורות או פסי האטה לצורך בקרת מהירות של רכבים הנוסעים באזורים מיושבים ובקרבה למקומות מגורים, בתי ספר וגנים אינן אהודות במיוחד. בעוד שהם

קרא עוד »