הסכם טרום גירושין – לנסות לפרק את החבילה בטוב

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

גירושין הוא אף פעם לא דבר טוב. אף זוג לא מתחתן מתוך מחשבה על היום שאחרי כאשר החבילה תתפרק. אך מה לעשות ולא כל זוג שהחל את דרכו בקול תרועה רמה, מצליח להמשיך את החיים ברינה ובצהלה תוך אחווה ושיתוף. לא פעם העגלה מתחילה לחרוק עד שהיא פשוט נעצרת לגמרי. היא מבוססת בוץ עמוק ולא מצליחה להתרומם מהמקום אליו היא שקעה.

הבעיה העיקרית היא שגירושין כולל הרבה מאוד קשיים ומהמורות שלגמרי לא פשוט להתמודד איתם. בני הזוג מוצאים את עצמם מתווכחים, רבים ומתקוטטים על כל נושא העומד ותלוי ביניהם. אם זה ענייני הרכוש שאותו הם אמורים לחלק ביניהם ואם זה הסכמי המשמורת על הילדים. כך גם עם הנושא של המשמורות וכמובן גם אם הנושא של דמי המזונות.

לתיאום פגישה עם עו"ד לגישור גירושין>>>

הסכם טרום גירושין – זה הגיוני להתגרש בלי מריבות

אז אנחנו כאן על מנת לסייע לכם להגיע למצב של פירוק החבילה בלי הרבה צרמוניה ובלי אוקטבות גבוהות מידי.

איך עושים את הפלא הזה?

כאן חשוב להכיר את האפשרות של הסכם טרום גירושים. המדובר הוא בהסכם שנועד מתוך מטרה לחסוך מבני הזוג את ההגעה עד לדיונים בבית הדין או בבית המשפט דברים שעשויים להימשך הרבה מאוד זמן.

מעבר לכך, בדיונים מהסוג הזה הכול מתנהל בעצלתיים, כל דיון מתמקד במשהו אחר ולא תמיד נסגרים הקצוות לאחר הדיון.

לא פעם מתברר כי הדיונים הללו אף הורסים עוד יותר את היחסים העכורים בין בני הזוג והדרך להסכמה נעשית בלתי אפשרית.

קראו על גירושין בהסכמה באתר של יונית גזל >>>

אז כדי למנוע את הדבר, מומלץ מאוד להיעזר בשירות של עורך דין בתחום הזה של גירושין ופשוט להגיע להסכם שריר ויציב על כל נושא שעשוי לעלות בין הצדדים.

אולי יעניין אתכם?

מודיעין עסקי
Blog
eden

מודיעין עסקי

מודיעין עסקי הוא ספק שירות חשוב אשר יפעל לטובת בית העסק שלכם. בזכותו, תוכלו לדעת האם המתחרים והרשויות זוממים להפילכם או להסב לכם נזק כלכלי

קרא עוד »