סורקי ברקודים – סוגים שונים

אם פעם כל מוצר היה נמצא על המדף עם מחיר שאותו האדם שאמון על העבודה בקופה היה צריך להקליד, הרי מן הרגע שבו התווסף לו הברקוד אל כל פריט בכל סוג של חנות, זה נעשה הרבה יותר נוח, ברור ומהיר להעביר את המוצרים השונים בקופה מבלי לעכב את הלקוחות ועם רמה גבוהה יותר של מעקב אחרי מה שקיים מבחינת הסחורה. את הברקוד הארוך ממש לא צריכים להקליד, כי יש את הסריקה של הקוד שרושם באופן מיידי את סוג המוצר שהועבר במהירות רבה. עם הזמן גם נוצרו להם כל מיני סוגים של קוראי ברקוד לשם עבודה הרבה יותר נוחה לכל עסק שזקוק לכזה פריט בקופה רושמת.

אקדח סורק ברקוד

אחד מן המוצרים היותר מוכרים למי שניגש לבצע קניות בחנויות קמעונאיות. עם קורא הברקוד באופן הזה יותר נוח לקרוא מוצרים כאשר הוא מספק יותר חופשיות של תנועה בהבאת האקדח כמה שיותר קרוב אל המוצרים ולא הצמדת המוצר אך ורק אל המקום ששבו נמצא הסורק עצמו.

סורק ברקוד שולחני

סורק מעין זה מתאים ואותו רואים במיוחד בחנויות של מזון. הדבר מביא אל מהירות תנועה יותר גדולה כאשר יש מבחר רחב של מוצרי לרכישה וכמות גדולה של פריטים שאותם בקופה צריכים לסרוק.

סורק ברקוד קומפקטי

במידה והאזור של הקופה הוא אינו נדיב כל כך ואין כל בעיה להעביר מוצרים מידי פעם במידה קטנה, התקנה של סורק ברקוד שולחני שמגיע במידות יותר קומפקטיות יכול לענות בצורה טובה יותר על הדרישות של אותו עסק בצורה יותר טובה.

טובים השניים מן האחד

ישנן חנויות שבהן יש שימוש כפול. גם בסורק ברקוד שהוא שולחני וגם בסורק ברקוד שמגיע בצורה של אקדח. הסיבה לכך נעוצה בעיקר במקומות שבהם יש סוגים שונים של מוצרים שיכול להיות נוח להעביר אותם בשתי הצורות או בצורה אחת בלבד. כך, בעמדות שירות עצמי יש לא פעם את שני אלה, מתוך המטרה להנגיש ללקוחות כולם את האפשרות לבצע את פעילות הקופה בצורה הכי נוחה וללא ידע מקצועי בעניין.

אולי יעניין אתכם?