אמן חושים למחזיקי תו ירוק

אמן חושים הוא למעשה סוג של קוסם, שמופעיו מיועדים בעיקר למבוגרים. אין מדובר פה בקסמים של בלונים או שפן מתוך כובע אלא בעיקר בתרגילים מנטליים אשר יוצרים אינטראקציה בין הקהל לקוסם, כלומר הקהל משתתף ונהנה מדו שיח עם הקוסם ולא רק מצפייה בביצוע פעלולים שונים. מחזיקי תו ירוק רשאים כבר לצפו בהופעות כאלה אשר נערכים בחללים סגורים, כמו אולמות להופעות או אפילו לובי של בניין.

הבחירה באמן חושים לצורך אירוע עסקי עשויה להתברר כהברקה כאשר הדוכן שלכם יקבל תשומת לב רבה בשל המופע שייערך בצמוד אליו, וכך ימשוך לקוחות פוטנציאליים ויעלה את הבאזז סביב החברה.

מה מייחד אמן חושים?

קוסם עורך מופעים בהם הוא מדגים יכולות וירטואוזיות ומבצע פעולות שנראות בלתי אפשריות עבור אדם רגיל, כמו שליפת שפן מכובע או חיתוך גוף בתוך קופסה. הוא מלהיב ומעורר התפעלות וסקרנות אבל הקהל רק צופה מהצד ואינו נוטל חלק במופע. לעומת זאת אמן חושים, או "מנטליסט", צריך לדעת להרשים קהל מבוגר עם תרגילים חדשניים, ומותאמים לסוג הקהל, והוא עושה זאת באמצעות תרגילים מנטליים כמו קריאת מחשבות ופראפסיכולוגיה בשיתוף הנוכחים במקום.

כך הוא מגביר את העניין בהופעתו, מאחר שכולם עוקבים גם אחריו וגם אחרי המגיב מהקהל, והאווירה נהיית מותחת ועליזה. אמן חושים ברמה גבוהה יציע מספר אלטרנטיבות, ואתם תבחרו את המתאימה ביותר ותקבלו מופע מותאם לקהל שיגיע.

הופעות בשלט רחוק

בימי הקורונה כדאי לחפש אמן חושים אשר יכול להציע גם הופעה בשלט רחוק, כלומר דרך הזום ועל מסך עליו יוקרנו ביצועיו. זאת כדי להשאיר מקום להופעה שלו גם במצב בו מוטלות הגבלות פיזיות ויש אישורים רק להתכנסות מצומצמת בחלל סגור. קראו בהרחבה על הופעות טלפתיה בזום!

אולי יעניין אתכם?