בעבור רבים הלוואות בערבות המדינה יכולה להיות האופציה הטובה ביותר להלוואה. היא ניתנת כאמור לבעלי עסקים או ליזמים המעוניינים להקים עסק חדש בישראל. כמובן שסכום ההלוואה מוגבל בין לבעלי עסקים חדשים והם לבעלי עסקים קיימים ויש תנאים מקדימים לקבלת ההלוואה. למרות זאת, מדובר בהלוואה עם הריבית הטובה ביותר במשק עם אפשרות לפריסת ארוכה וגרייס של חצי שנה.

מזומנים להכנס לקישור הבא ולבדוק גם על משכנתא חוץ בנקאית.

 

מהם התנאים לקבלת הלוואות בערבות המדינה?

הלוואות בערבות המדינה ניתנות על ידי הקרן בערבות המדינה והיא מיוצגת על ידי מדינת ישראל, המעוניינת לעודד הקמה של עסקים חדשים ועזרה לעסקים קיימים וזאת על מנת לפתח מקומות עבודה חדשים ולדאוג שהמשק יהיה בצמיחה מתמדת. הלוואה זו אטרקטיבית במיוחד והיא ניתנת בריבית נמוכה המשתנה בין בנק אחד לאחר (מאלה שזכו במכרז לעבוד מול הקרן בערבות המדינה. לא כל בנק רשאי לתת הלוואה מסוג זה) ובהתאם לכשירות הכלכלית של הלווה. בין דרך הריבית המקסימלית תהיה פריים + 3.5% ויכולה להיות גם אחוז או אחוז וחצי פחות מכך. ניתן לקבל גרייס של חצי שנה בו תשלמו רק את הריבית ללא הקרן ולפרוס את ההלוואה ל5 שנים.

 

עמלות בנטילת ההלוואה:

מלבד הריבית יש כמה עמלות שצריך לקחת בחשבון עם נטילת הלוואות בערבות המדינה. ראשית צריך לשלם 250 שח אגרה לקרן לעסקים עבור החשב הכללי הבודק את הפנייה שלכם. בהתאם למחזור העסקי שלכם תהיינה גם עמלה עבור הקמת הקרן. העמלה תנוע בין 1% ל2%. יש לזכור גם עמלה המשולמת לבנק עבור הקמת ההלוואה (שתהיה בדרך כלל על 500 עד 1500 שח) וגם עמלת תיווך של היועץ הכלכלי עבור הצלחה בקבלת ההלוואה ו/או הכנת התוכנית העסקית והגשתה עבורכם. כדאי לקחת את כל העלויות הללו בחשבון בעת בקשת ההלוואה כדי שיישאר לכם הסכום שאתם צריכים עבור העסק.

 

הכנסו לאתר שלנו לקבלת מידע נוסף – פרץ פיננסים.