בחיים המודרניים יש אין ספור ביטוחים לשלל מצבים ואירועים כמובן שהמטרה היא שלא יהיה צורך להשתמש בביטוח, יחד עם זאת במידה ואכן מתרחשים אותם אירועים טוב שיש ביטוח.

בין הביטוחים אותם אפשר למצוא היום בשוק ושיש לאנשים רבים זה ביטוח לרכב, ביטוח לדירה בין אם למבנה ובין אם לתכולה, ביטוח בריאות פרטי, ביטוח חיים, ביטוח תאונות אישיות ועוד.

מה זה ביטוח תאונות אישיות?

ביטוח תאונות אישיות כשמו כן הוא, ביטוח אשר מטרתו לכסות אדם ולפצות אותו במידה והוא מעורב בתאונה אישית כמו למשל נפילה מכיסא כאשר הוא מנקה את הפילטר של המזגן או מחליף נורה, החלקה על רצפה רטובה בזמן הניקיון של הבית וכדומה.

פוליסת ביטוח תאונות אישיות יכולה לכסות את האדם עצמו בלבד אך יש פוליסות שנותנות כיסוי משפחתי, כל פוליסה משתנה מחברת ביטוח אחת לשניה.

מה מכסה פוליסת ביטוח תאונות אישיות?

פוליסות ביטוח תאונות אישיות מכסות שלל דברים הקשורים למצבים בהם אדם יכול להיפגע בתאונה כאשר יכולים להיות הבדלים בין הפוליסות של החברות השונות אשר מכסות למשל:

מה חשוב לדעת בהקשר של ביטוח תאונות אישיות?

כמו בהרבה סוגי ביטוחים גם ביטוח תאונות אישיות שונה בין החברות מבחינה של מה מגדירה חברת הביטוח כתאונה אישית, מה בדיוק מכסה הפוליסה, למי היא מיועדת, האם יש מגבלות גיל, האם היא מכסה פגיעות בחו"ל או רק בארץ, האם היא מכסה נכות תמידית, החרגות שונות, ובאופן כללי מה גובה הפיצוי והאם הוא חד פעמי או תשלום קצבה חודשית.

> מידע מקצועי והמלצות נוספות בנושא בקרו באתר https://keynes.co.il!