רוצים להפוך לעסק כלכלי רווחי? הכירו את שיטת רותם זילברמן

רוצים לפתוח עסק עצמאי? להיות שכיר היא אולי האופציה היותר בטוחה וזו שכוללת כמה שפחות כאב ראש לעומת ניהול של עסק עצמאי גדול או קטן. ההוצאות שיש למעסיק עבור העסק הן רבות מאוד מגוונות, וזה קל להביט מנקודת מבט של עובד ולהקל ראש בכל אלה עד שאר נכנסים אל הנעליים של הבוס ומבינים את כל מה שהם עוברים. בפועל? ניהול עסק זו מטלה לא פשוטה בכלל, והסטטיסטיקה היא אינה בעד עסקים חדשים שאר נפתחים ונסגרים כל הזמן. איך הופכים את העסק מכזה שנמצא בגירעון הולך וגדל לכזה שמתחיל תהליך של רווח ושל צמיחה? הכל תלוי בשיטה.

מנהלים עסק עצמאי

יש אנשים שמגיעים אל ניהול של העסק העצמאי שלהם מתוך התחום ויודעים הרבה עליו, כמו איך בצע סגירה ואיך לנהל עובדים, אבל הם לא ממש יודעים איך לנהל מלאי או איך להביט על כל התזרים של הכסף הזה שנכנס ואל החובות שהם משלמים באופן נכון ועסקי. גם התואר יכול לעזור בצורה תיאורטית כפי שהוא, והדרך הסלולה אל עבר מעבר לרווחים וניהול שלהם בצורה נכונה חייב לעבור אצל אדם שבקיא בכל הדברים הללו ויודע כיצד להניח את הקווים המנחים אל עבר עסק עם בסיס איתן שנהנה מצמיחה כלכלית. אחד מאלה הוא רותם זילברמן, שלו יש את שיטת רותם זילברמן עבור חברות וארגונים פרטיים וציבוריים.

מכירים את השיטה

מה השיטה אומרת למעשה? כי הרוב המכריע של העסקים נמצא במצב של מינוס שרק הולך וגדל, ועל מנת להפוך את המינוס לפלוס צריך לדעת מהם הכלים החיוניים בלבד עבור יצירה של שינוי, מבלי לרדת לפרטים לא הכרחיים שרק יכולים ליצור בלבול. תהליך העבודה הינו משותף ליועץ שמסביר את הסיבות למצב הנוכחי העסקי לבעל העסק, ומשם נעים על מנת לבצע בקרה של טעויות ולהתקדם אל עבר הזדמנויות עסקיות מניבות. כי רק עם בסיס פיננסי הרבה יותר חזק, יהיה ניתן לעבור אל צמיחה עסקית שתפתח את העסק הזה הלאה אל רווחיות יותר טובה.

אולי יעניין אתכם?

קניית לייקים ישראלים

חברה יכולה להשתמש בלייקים כדי למקד לנישה או יעד ספציפיים. במאמר זה נדבר על קניית לייקים ישראלים. זה נושא נפוץ מאוד בעולם השיווק והוא קשור

קרא עוד »

אלוורה הרבלייף

אלוורה הרבלייף הוא תוסף צמחי מרפא, המכיל תמציות של צמחי מרפא. המרכיבים העיקריים הם אלוורה וצמחים נוספים. זהו מוצר טבעי המבוסס על אלוורה. זהו המשקה

קרא עוד »