עד שהמסעדות ייפתחו – ארוחת שף פרטית בזמן הקורונה

ימי הקורונה על כל החסרונות שבהם גם מייצרים עבורנו רגעים קטנים מהם אנחנו יכולים להנות ולהתפנק. אחת הדוגמאות לכך היא הזמנה של ארוחת שף פרטית בזמן הקורונה עד לבית, פשוט כי המסעדות סגורות ואתם כן רוצים להרגיש במסעדה.

ארוחת שף פרטית בבית שלכם

לחגוג אירוע פרטי בבית, מסיבת הפתעה או חתונת יובל הן סיבות מצוינות בכדי להזמין שף פרטי עד לבית. פתאום מחוויית ישיבה במסעדה אתם מקבלים חוויה של בישול גורמה חי בפינה הביתית שלכם ומהגשה מפנקת ואקסקלוסיבית אצלכם בבית. ארוחת שף פרטית בזמן הקורונה יכולה להיות מבוססת קונספטים שונים ומגוונים כמו למשל אוכל מוקפץ, אוכל צלוי או אוכל מבושל.

בהתאם להנחיות

ארוחת שף פרטית בזמן הקורונה מאפשרת לכם להקפיד על ההנחיות ובמקביל להנות בצורה מושלמת. תוכלו להזין רק את המשפחה הגרעינית, בהקפדה על מכסת המשתתפים המותרת ואין לכם סיבה לחשוש מאירוח שלא עומד בהנחיות.

על שפת הבריכה או על הגג?

תוכלו לקיים את ארוחת השף בחללים הפתוחים אצלכם כמו למשל במרפסת, בגינה, על הגג, או בבריכה. השף הפרטי והצוות שלו יגישו לכם את המנות בכל חלל בו תבחרו ותוך התאמה לקונספט. ארוחת שף פרטית על הגג היא הזדמנות מצוינת לארוחת שף על הגריל, וארוחת שף על שפת הבריכה היא הזדמנות מצוינת לארוחה עם קינוחים טרופיים ומנות אסייתיות. 

ואם אין חצר בבית?

חשוב שתדעו שתקופת הקורונה חושפת את הסולידריות שבה ניחנו אנחנו הישראלים ותוכלו יחסית בקלות לתאם ארוחת שף פרטית בחצר ביתה של משפחה שמציעה את החצר הפרטית שלה לשימוש. ארוחת שף פרטית היא קונספט מנצח גם עבור חתונות מצומצמות ואירועי שמחות.

אולי יעניין אתכם?

קניית לייקים ישראלים

חברה יכולה להשתמש בלייקים כדי למקד לנישה או יעד ספציפיים. במאמר זה נדבר על קניית לייקים ישראלים. זה נושא נפוץ מאוד בעולם השיווק והוא קשור

קרא עוד »

אלוורה הרבלייף

אלוורה הרבלייף הוא תוסף צמחי מרפא, המכיל תמציות של צמחי מרפא. המרכיבים העיקריים הם אלוורה וצמחים נוספים. זהו מוצר טבעי המבוסס על אלוורה. זהו המשקה

קרא עוד »