גינקומסטיה, היא מצב הגורם להגדלה של רקמת השד הגברית. זה, לעתים, מקור גדול לבושה ומבוכה עבור גברים רבים. מספר הגברים המחפשים ניתוח לגניקומסטיה ממשיך לעלות במהלך השנים. ובכן, איך להתמודד עם זה?

ווסט לגבר לאחר ניתוח גניקומסטיה + שאיבת שומן בבטן

במהלך ההתבגרות, עליות הורמונליות עלולות להוביל לצמיחת רקמת השד הגברית. במקרים מסוימים, רקמת השד הזו מתכווצת לאחר גיל ההתבגרות, אך במקרים רבים, השדיים נותרים גדולים ולא פרופורציונליים לגבר המצוי. 

השכיחות של גינקומסטיה אסימפטומטית, היא 60% עד 90% בילדים, 50% עד 60% אצל מתבגרים ועד 70% אצל גברים בגילאי 50 עד 69 שנים.

סיבות שכיחות לגניקומסטיה

הסיבות השכיחות לגינקומסטיה הם בעיקר גיל ההתבגרות, עלייה עודפת במשקל, שימוש בסטרואידים אנבוליים אצל מפתחי גוף ושימוש במריחואנה. מספר תרופות אחרות גורמות גם להגדלת חזה לגבר.

ווסט לגבר שמתאים לאחר ניתוח גניקומסטיה, תוכלו למצוא במקומות רבים ברשת ולהתאים לעצמכם את האיכותי ביותר. אנחנו ממליצים להתייעץ עם הרופא שלכם שייתן לכם את הטיפים הנכונים למציאת ווסט של חברת איסבלה לגניקומסטיה.

איך אדע אם יש לי גינקומסטיה?

גינקומסטיה, מתרחשת בדרך כלל בשני השדיים, אך יש מטופלים שעשויים להיות להם שדיים אסימטריים. בדיקות שד עצמיות, מדגימות, בדרך כלל, תלולית רקמה מוחשית, עדינה, מוצקה, ניידת, דמוית דיסק, שאינה קשה  מאוד כמו סרטן השד והיא ממוקמת במרכז מתחת לקומפלקס הפטמה.

פריטי עזר אלה, יכולים לעזור לכם להרגשה טובה יותר לאחר ניתוח. עשו את ההשוואות המתאימות לכם ונסו לברר איזה ווסט לאחר ניתוח הוא המתאים ביותר למצב שלכם. אל תתייאשו בחיפושכם אחר הווסט המתאים אלא התמקדו במטרה וסננו הצעות שאינן בריאותיות לכם.