שוברים למסעדת שף – המתנה המושלמת לעובד שלך

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

עם תוכניות הבישול שצצות כל יום אחת אחרי השנייה ומצליחות לעורר עניין הולך וגובר, לא פלא שאנשים רבים רוצים לטעום מנה של השף הזה והשף ההוא, פשוט על המסך זה נראה כל כך מגרה, שאין ברירה אחרת חוץ מלטעום.

ישנם אנשים גם שמעריצים שף ספציפי בדיוק כמו קבוצת כדורגל, אם תאפשרו להם לטעום אוכל של השף הזה, הגשמתם להם חלום.

והיום, זה קל מאי פעם. אם אתם רוצים לתת מתנה מקורית לעובדים ושימושית להפליא, שוברים למסעדות שף זה רעיון מעולה. 

שוברים למסעדת שף:

כיום, כמעט כל מסעדה מאפשרת לחברות וארגונים לרכוש שוברים בצורה מרוכזת עבור העובדים בחברה. 

ארגונים היום הבינו שמתנות רשמיות מידי לא ממש עושות את זה לעובדים. להיפך הם רוצים לראות במתנה שהארגון מכיר כל עובד עד כדי כך שהוא יכול להביא לו שובר למסעדת שף שהוא נורא אוהב. 

את השובר אפשר להשיג בצורה של שובר יחיד או שובר זוגי. אם החלטתם להביא לעובדים שובר זוגי, החוויה הזוגית שלהם גם נזקפת לזכותכם והם יזכרו את זה. 

מה שמיוחד במסעדת שף זה שהרבה פעמים זה סוג של הגשמת חלום עבור העובד. לאחר שהוא רואה על גבי המסך, שוב ושוב, את אותו השף מבשל דברים כל כך טעימים, הוא חייב לטעום את זה פעם אחת באמת כדי להרגיש. 

את המידע איזה מסעדות העובדים שלכם אוהבים נורא קל להשיג. שלחו מישהו מהמשרד שיבדוק בצורה אקראית איפה העובדים היו רוצים לאכול, באיזה מסעדת שף וכך תגלו את התשובה ותזמינו את השוברים בהתאמה אישית לכל אחד. 

 

אולי יעניין אתכם?

למה צריך הדפסה על חולצות

שירות הדפסה על חולצות יהיה חיוני עבור אלו מכם שירצו לחזק את תחושת השייכות של העובדים שלהם לעסק וזאת לצד כך שגם תוכלו לראות כי

קרא עוד »

סוגים של פסי האטה

המצאות כמו מהמורות או פסי האטה לצורך בקרת מהירות של רכבים הנוסעים באזורים מיושבים ובקרבה למקומות מגורים, בתי ספר וגנים אינן אהודות במיוחד. בעוד שהם

קרא עוד »