מה זאת אומרת כבר לא מגהצים?

כל בעל חנות יודע שבכדי שכמה שיותר לקוחות יבחרו לרכוש דווקא אצלו, עליו להעניק ללקוחות שלו את כל אופציות התשלום העומדות על הפרק כיום. כאשר הלקוח יכול לבחור את אמצעי התשלום הנוח ביותר עבורו, הוא כמובן יעדיף לרכוש בחנות כזאת על פני אחרת. אחד מאמצעי התשלום הפופולאריים ביותר הוא כמובן כרטיס אשראי. כמעט לכל אדם יש כרטיס אשראי והרכישה באמצעותו היא קלה, נוחה ומהירה. בדרך כלל בכדי לרכוש בכרטיס אשראי, יש צורך להעביר את הכרטיס במכשיר מיוחד אשר מתקשר לחברת האשראי, מוודא שיש אישור לעסקה ולאחר מכן סולק את הכרטיס. יחד עם זאת, כיום יותר ויותר בעלי חנויות כבר לא מחזיקים מכשיר גיהוץ לכרטיס אשראי אלא בוחרים באופציה אחרת לסליקת כרטיס אשראי.

 

האם לא מגהצים יותר כרטיס אשראי?

מי מאיתנו לא מכיר את גיהוץ כרטיס האשראי הרלוונטי לצורך רכישת מוצר כלשהו. יחד עם זאת, חשוב מאוד לדעת שכיום ישנן אופציות טובות יותר ממכשיר ייעודי לגיהוץ כרטיס אשראי. באמצעות בחירת אפליקציה ייעודית, כל שיש לעשות זה פשוט להקליד את פרטי האשראי באפליקציה ולחייב את הכרטיס. אפליקציות ייעודיות לחיוב כרטיס, הן דבר המוצע על ידי חברות שמהוות צד ג בתהליך הסליקה. החברות הללו מבצעות את כל תהליך הסליקה עבור בעל העסק, החל משלב בדיקת הכרטיס וחיוב הכרטיס וכלה בשלב הפקדת הכסף שחויב מהכרטיס בחשבונו של בעל החנות או העסק. מדובר בפתרון הטוב ביותר כיום, עבור כל בעל חנות.

 

היכן ניתן למצוא אפליקציות לחיוב כרטיס אשראי?

לא מעט חברות כיום מציעות אפליקציות ייעודיות למכשיר הסלולרי לצורך חיוב אשראי. יחד עם זאת, חשוב מאוד לבדוק איזו אפליקציה מציעה כל חברה, איזו אפליקציה ידועה כאפליקציה איכותית ובטוחה לשימוש ועוד, בטרם בוחרים את האפליקציה הייעודית.

אולי יעניין אתכם?