מה זו מערכת CRM?

העידן בו אנחנו חיים היום הוא עידן שונה לחלוטין מזה שהכרנו בעבר. לפעמים קשה לנו להאמין ממש אבל האמת היא כי האופן בו עבדנו לפני עשר וחמש עשרה שנים היה אחר לחלוטין פשוט כי הטכנולוגיה שינתה את פניה באופן ממש חסר תקדים. 

היום, האופן בו אנחנו יכולים לשלוט בחומר עליו אנחנו עובדים, מכל מחשב ברחבי החברה, לקבל מידע זה מזה בלי אפילו לשאול, לראות את ההתכתבויות הקודמות מהלקוח, לראות מה הרשמים הקודמים מהפרויקט ועוד, כל המידע הזה שמופיע במערכת, הוא מה שמאפשר לנו לעבוד באופן יעיל יותר, איכותי יותר, לא לבזבז לעובדים זמן יקר וכזה שמאפשר לנו פשוט להתקדם עם כל המשימות שלנו במהירות רבה יותר בסופו של דבר.

אז מה זה מערכת CRM? הלכה למעשה זו מערכת שיתוף מידע שמאפשרת לכל עובדי החברה, מאלו שצריכים לשתף פעולה באותו הצוות ועד למנהל שצריך לא פעם לקבל את המידע כדי לדעת מה המשימות שלא נעשו. כל המידע נמצא במערכת אחת פשוטה לתפעול, יעילה וקלה לניהול.

המערכת מאפשרת לעבוד באופן יעיל יותר

כל מי שעוסק בתחום המחקר של איכות יום העבודה שלנו, יגיד בבירור כי אחד הגורמים המשמעותיים ביותר לירידה באיכות של יום העבודה היא פגישות. לא פעם לפגישות יש תפקיד חשוב בעיקר ביצירה של קשר בין אישי בין העובדים וההנהלה, אבל כאשר הפגישות מתארכות והעובדים לא יכולים לסיים לבצע את המטלות שלהם, פשוט משום שהמנהל צריך לקבל מידע פשוט אותו היה יכול לקבל באופן אחר, זו כבר ממש בעיה. מה גם שלא פעם חוסר תיאום בין עובדים ובין אנשי צוות יכול להביא לשורה של תקלות שאין כל סיבה שיקרו.

מערכת CRM למעשה מונעת את כל אי ההבנות, שומרת את המידע באותו המקום ומאפשרת לכל אחד מעובדי החברה את הגישה המלאה אליו תוך מתן תזכורות שיאפשרו המשך עבודה פוריה.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באמצעות אתר https://www.leadmanager.co.il!

אולי יעניין אתכם?