מה ההבדל בין מכונת לייזר לבין מכונת CNC?

כאשר מסתכלים על ההבדלים בין מכונת לייזר לבין מכונת CNC או בשמה האחר מכונת כרסום, ניתן לראות כי מכונת CNC מסוגלת לבצע עיבוד הכולל פיסול וחריטה של פריטים קשים במיוחד ובהיקפים יוצאי דופן. לעומת זאת, ישנם מקרים בהם מכונת הלייזר תהיה מעט מוגבלת ובעלת יכולות פחותות בעניין הספק העבודה שלה וזאת כאשר משווים אותה למכונה האחרת.

 

האם יש הבדל בדיוק של המכונות?

 

כאשר בוחנים את הדיוק של מכונת לייזר לצד מכונת CNC יהיה ניתן לראות כי אין שום הבדל כמעט ושתי המכונות מסוגלות להגיע לתוצאות עיבוד שבבי מרשימות במיוחד. בייחוד מכונות הלייזר מסוגלות להציג תוצאות עיבוד שבבי עם רמת דיוק מושלמות וזאת כאשר בוחנים את היכולות של המכונות המוצעות למכירה היום.

 

עיבוד הדורש מגע ישיר – העדפה למכונת CNC

 

במקרים רבים בהם העיבוד השבבי דורש חריטה וביצוע עיבוד שבבי רחב היקף על פריטים עם רמת קושי משמעותית, העדיפות צפויה להינתן דווקא לאופציה של מכונת CNC. מכונה כזו תהיה מסוגלת לבצע עבודתה תוך כדי שהיא תהיה בעלת עוצמת חזקות במיוחד ולא יהיה צורך מבחינתכם לחשוש בכל הנוגע ליכולות העבודה של העבודה.

לאור זאת יהיה מומלץ לכל אחד מכם שמעוניין לרכוש מכונת CNC באתר פריטק בעבור משטחים ופריטים מאוד ספציפיים לוודא כי הוא בוחר באופציה שתוכל להתאים לצרכי העיבוד השבבי שלו. כך בעצם תוכלו להיות בטוחים כי תשיגו את מירב התועלת מן המכונה והיא תספק לכם מענה שלם ואיכותי למדי. כמו כן, תמיד יהיה ניתן להיוועץ עם גורם מקצועי על מנת לקבל תשובות נוספות לשאלות שיש לכם. כך תשיגו את המענה המושלם. אז למה אתם מחכים בעצם עם העניין הזה?

אולי יעניין אתכם?

קניית לייקים ישראלים

חברה יכולה להשתמש בלייקים כדי למקד לנישה או יעד ספציפיים. במאמר זה נדבר על קניית לייקים ישראלים. זה נושא נפוץ מאוד בעולם השיווק והוא קשור

קרא עוד »

אלוורה הרבלייף

אלוורה הרבלייף הוא תוסף צמחי מרפא, המכיל תמציות של צמחי מרפא. המרכיבים העיקריים הם אלוורה וצמחים נוספים. זהו מוצר טבעי המבוסס על אלוורה. זהו המשקה

קרא עוד »