מה ההבדל בין מכונת לייזר לבין מכונת CNC?

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

כאשר מסתכלים על ההבדלים בין מכונת לייזר לבין מכונת CNC או בשמה האחר מכונת כרסום, ניתן לראות כי מכונת CNC מסוגלת לבצע עיבוד הכולל פיסול וחריטה של פריטים קשים במיוחד ובהיקפים יוצאי דופן. לעומת זאת, ישנם מקרים בהם מכונת הלייזר תהיה מעט מוגבלת ובעלת יכולות פחותות בעניין הספק העבודה שלה וזאת כאשר משווים אותה למכונה האחרת.

 

האם יש הבדל בדיוק של המכונות?

 

כאשר בוחנים את הדיוק של מכונת לייזר לצד מכונת CNC יהיה ניתן לראות כי אין שום הבדל כמעט ושתי המכונות מסוגלות להגיע לתוצאות עיבוד שבבי מרשימות במיוחד. בייחוד מכונות הלייזר מסוגלות להציג תוצאות עיבוד שבבי עם רמת דיוק מושלמות וזאת כאשר בוחנים את היכולות של המכונות המוצעות למכירה היום.

 

עיבוד הדורש מגע ישיר – העדפה למכונת CNC

 

במקרים רבים בהם העיבוד השבבי דורש חריטה וביצוע עיבוד שבבי רחב היקף על פריטים עם רמת קושי משמעותית, העדיפות צפויה להינתן דווקא לאופציה של מכונת CNC. מכונה כזו תהיה מסוגלת לבצע עבודתה תוך כדי שהיא תהיה בעלת עוצמת חזקות במיוחד ולא יהיה צורך מבחינתכם לחשוש בכל הנוגע ליכולות העבודה של העבודה.

לאור זאת יהיה מומלץ לכל אחד מכם שמעוניין לרכוש מכונת CNC באתר פריטק בעבור משטחים ופריטים מאוד ספציפיים לוודא כי הוא בוחר באופציה שתוכל להתאים לצרכי העיבוד השבבי שלו. כך בעצם תוכלו להיות בטוחים כי תשיגו את מירב התועלת מן המכונה והיא תספק לכם מענה שלם ואיכותי למדי. כמו כן, תמיד יהיה ניתן להיוועץ עם גורם מקצועי על מנת לקבל תשובות נוספות לשאלות שיש לכם. כך תשיגו את המענה המושלם. אז למה אתם מחכים בעצם עם העניין הזה?

אולי יעניין אתכם?

למה צריך הדפסה על חולצות

שירות הדפסה על חולצות יהיה חיוני עבור אלו מכם שירצו לחזק את תחושת השייכות של העובדים שלהם לעסק וזאת לצד כך שגם תוכלו לראות כי

קרא עוד »

סוגים של פסי האטה

המצאות כמו מהמורות או פסי האטה לצורך בקרת מהירות של רכבים הנוסעים באזורים מיושבים ובקרבה למקומות מגורים, בתי ספר וגנים אינן אהודות במיוחד. בעוד שהם

קרא עוד »