מתי מומלץ לשקול ניתוח אף שני?

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

אומנם זה נכון שבשנים האחרונות אנחנו רואים שהרבה מאוד אנשים בוחרים לעשות ניתוחי אף, אך זה עדיין לא אומר שכל ניתוח מצליח בצורה מושלמת. אם גם אתם עברתם ניתוח אף, אינם מרוצים ואתם תוהים האם כדאי לעשות ניתוח אף שני, כדאי שתעצרו לרגע. אם הסיבה העיקרית שבגללה אתם חושבים על ניתוח חוזר היא אסטטית, כלל לא בטוח שזה כדאי. בפועל קשה מאוד לעשות ניתוחים חוזרים ולהגיע לתוצאה מוצלחת. לכן, ברוב המקרים שבהם מדברים על אופציה כמו ניתוח אף שני, מדברים על סיבות רפואיות שמובילות לחשוב על האפשרות הזאת. 

הסיבות הרפואיות הנפוצות 

ניתוח אף שני בדרך כלל מומלץ לעשות בגלל סיבות רפואיות מגוונות כמו: 

  • דימומים שגלויים לעין 
  • פגיעה עצבית באזור 
  • נפיחות שאינה יורדת 
  • זיהום 
  • קשיי נשימה 

מה שבטוח זה שאם אתם שוקלים לעבור ניתוח אף שני, כדאי יהיה לבדוק לאן אתם פונים. לא כל מי שעושה ניתוח אף ראשון למטופליו יציע גם ניתוח אף חוזרים, כי כאמור, לעשות ניתוח חוזר זה הרבה יותר מורכב. לכן, בין אם מה שמוביל אתכם לחשוב על העניין זו בעיה אסתטית ובין אם זו בעיה רפואית, יש לבדוק היטב לאיזה רופא מנתח אתם מתכוונים לפנות הפעם. 

כך תבחרו את הרופא המנתח שלכם 

חושבים על ניתוח אף שני? לא מוכנים יותר לקחת סיכונים כפי שעשיתם לפני הניתוח הראשון? אתם צודקים. לכן אנחנו ממליצים לכם לבדוק עד כמה המנתח שלכם מנוסה, מי ממליץ עליו והאם הוא מומחה לניתוחי אף חוזרים. רק כך תוכלו להיות בטוחים שהפעם אתם בוחרים נכונה ושבסופו של כל התהליך הזה, באמת תצאו מרוצים ותוכלו לנשום לרווחה דרך האף.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באתר https://nose.co.il

אולי יעניין אתכם?

למה צריך הדפסה על חולצות

שירות הדפסה על חולצות יהיה חיוני עבור אלו מכם שירצו לחזק את תחושת השייכות של העובדים שלהם לעסק וזאת לצד כך שגם תוכלו לראות כי

קרא עוד »

סוגים של פסי האטה

המצאות כמו מהמורות או פסי האטה לצורך בקרת מהירות של רכבים הנוסעים באזורים מיושבים ובקרבה למקומות מגורים, בתי ספר וגנים אינן אהודות במיוחד. בעוד שהם

קרא עוד »