למי ניתן לפנות עבור החזרי מס?

שכירים רבים אינם מודעים להחזרי מס המגיעים להם. לא תמיד הורים לילדים נכים המוכרים בביטוח לאומי, מודעים לכך שהם זכאים לקבל נקודות זיכוי במס. גם סטודנטים העובדים כשכירים, לא תמיד דואגים לקבל את החזרי המס המגיעים להם. מי מסייע לקבל את החזרי המס? הדרך הטובה ביותר לכך, היא לפנות אל אמיר קינן רואה חשבון, שיסייע לכם לקבל את החזרי המס.

עבדתם כשכירים רק חלק מהשנה? פנו לקבלת החזר מס!

אם עבדתם כשכירים רק חלק מהשנה, אתם זכאים לקבל החזר מס על החודשים בהם לא עבדתם כשכירים. גם יולדות זכאיות לקבל החזרי מס על חופשת הלידה. החזרי המס יכולים לסייע רבות למובטלים שחלק מהשנה עבדו כשכירים, וכעת אין להם עבודה. כמובן, החזרי המס אינם במקום דמי אבטלה ודמי לידה של ביטוח לאומי.

אתם פחות מ3 שנים בארץ? אתם זכאים להחזר מס!

אם עליתם לארץ בתקופה של פחות מ3 שנים ואתם עובדים כשכירים- אתם זכאים להחזר מס! עליכם לפנות לרואה חשבון מקצועי, שידריך אתכם כיצד לקבל החזרי מס מרשות המיסים. כל העולים החדשים מכל המדינות זכאים להחזרי מס.

יש לכם בעיות רפואיות במשפחה?

כאשר אחד מבני המשפחה חולה- כל הבסיס הכלכלי מתערער. פעמים רבות נאלצים ההורים להפסיד ימי עבודה כדי לטפל בבן המשפחה החולה. רשויות המס רוצים לסייע למשפחה בשעתם הקשה, ולכן נותנים החזר מס על בן משפחה חולה.

האם אתם מודעים לכל החזרי המס המגיעים לכם?

אם אתם עובדים כשכירים וחושבים שאין לכם החזרי מס שאתם זכאים לקבל- מומלץ לכם לקבוע פגישת ייעוץ עם רואה חשבון מקצועי, ראו לדוגמה רואה חשבון בפתח תקווה. במהלך הפגישה, תנתחו את מצבכם האישי והמשפחתי, ואתם יכולים לגלות שאתם זכאים להחזר מס. ביחד עם רואה החשבון, תחשבו את סכום החזר המס לו אתם זכאים.

אולי יעניין אתכם?