למה שיש איכותי עולה הרבה?

שימוש בשיש ליצירת מגוון אלמנטים ההי פופולארי כבר בעולם העתיק. ביוון העתיקה השתמשו בשיש כדי לייצר מבנים חצרות ופסלים, כמו גם ששימוש זה נעשה ברומא העתיקה ובשאר מדינות אירופאיות או ים תיכוניות שם אבני שיש היו זמינות ונפוצות. כיום שימוש באבני שיש מסוגים שונים נראה בעיקר במשטחים לעיצוב הבית, כמו משטחי מטבח ושירותים, אמבטיות ושולחנות. שימוש בשיש איכותי יספק שימוש יעיל לשנים רבות. וזאת אחת הסיבות לכך שרבים בוחרים חומרים איכותיים בלבד לעיצוב הבית או כל מרחב אחר. 

עלויות שיש בישראל

שיש בישראל מסופק על ידי חברות המתמחות בעיצוב מטבחים, עיצוב חללי עבודה, מצבות או אנדרטאות, ושאר חברות שעוסקות בעיצוב אלמנטים שונים. כאשר משפצים מטבחים או בונים בית חדש, יש לבחור בחומר האיכותי ביותר, בשל כמה סיבות עיקריות:

  • שיש איכותי ישמר לאורך שנים ויחזיק מעמד ליותר ממאה שנים – מה שנחשב יתרון בולט.
  • תחזוקה של אבן שיש איכותית נחשבת מועטה ואין צורך בליטוש, השלמת חורים או החלפת המשטחים לטווח הארוך והקצר – מה שחוסך לא מעט עלויות. לחצו כאן כדי לקבל מידע על מחירי שיש.
  • נראות של שיש איכותי בולטת במיוחד, בעוד שהיוקרה שמשטח שיש איכותי מספק – משדרגת כל מבנה או מרחב. 

שיש אבן קיסר – נחשב מבין האיכותיים ביותר 

אחד מסוגי השיש האיכותיים ביותר הוא שיש אבן קיסר. משטחים כאלה מיוצרים מאבנים חזקות ומבריקות שמהולות בתערובות המכילות חול ים, שרף עצים, קוורץ ופוליאסטר. השימוש באבנים האיכותיות בתוספת תערובת מתאימה: יוצר אלמנטים ייחודיים למראה עמידים וחזקים. העלות הגבוהה של שיש אבן קיסר – או של מגוון סוגים אחרים – נובעת מהאיכות של המשטח, העמידות והחסכון בעלויות תחזוקה. גם המראה היוקרתי והמהוקצע מוסיף לאיכות. לכן רבים בוחרים שיש איכותי לעיצוב הבית.  

אולי יעניין אתכם?