מדוע כדאי לבטח את החתול שלכם?

למרות שביותר ויותר מדינות ברחבי העולם הולכת וגוברת המודעות לצורך לבטח חיות מחמד באופן כללי, וחתולים בפרט, בארץ רוב האנשים אפילו בכלל לא מודעים שהאפשרות הזאת קיימת. ראו לדוגמה ביטוח לבעלי חיים!

בגלל שילוב של חוסר מודעות, יחד עם גישת ה"יהיה בסדר" הנפוצה בתרבות הישראלית, וככל הנראה גם בגלל התעלמות מכוונת מהנושא מצד וטרינרים ומרפאות וטרינריות, בעלי חתולים רבים מבזבזים מדי שנה מאות ואלפי שקלים – במקרים קיצוניים אף עשרות אלפי שקלים – על הוצאות רפואיות שהם היו יכולים לחסוך אם היה להם ביטוח לחתול.

אז למה בכלל כדאי לכם לבטח את החתול שלכם?

אז אחרי שהבנו מה אפשרי וחלק מהסיבות שבגללן ביטוח לחתולים לא נפוץ בארץ, הגיע הזמן לדבר על הסיבות שבגללן כדאי לכם לבטח את החתול שלכם. קראו בהרחבה למה לעשות ביטוח לחיות מחמד?

כדי להגן על הכיס שלכם

אין ספק שהסיבה העיקרית והחשובה ביותר לבטח את החתול שלכם היא כדי לחסוך כסף. גם אם לא לוקחים בחשבון את כל ההוצאות הרפואיות הנלוות לגידול חתול, כגון טיפולים שוטפים וחיסונים, אתם צריכים לקנות לו מזון, חטיפים, צעצועים וכו'.

במקרה שהחתול שלכם אוכל משהו שהוא לא אמור לאכול, כל הטיפולים שהוא יצטרך, שלא לדבר על אבחון, אשפוז, ניתוח וכדומה, עלולים להסתכם בעלות של יותר מעשרת אלפים שקלים.

באמצעות ביטוח לחתול, תוכלו לחסוך לעצמכם הון עתק (ולהשקיע אותו בחזרה בפינוקים לחתול, כמובן).

כדי ליהנות ממגוון אפשרויות טיפול

עולם הוטרינריה התפתח מאוד בשנים האחרונות, וכולל טיפולים חדשניים, יעילים וכן – יקרים.

הודות לביטוח לחתול, תוכלו להעניק לחתול שלכם קשת רחבה ומגוונת של טיפולים, על מנת שתוכלו לוודא שהוא יקבל את כל השירותים, ההתערבויות, הניתוחים והטיפולים המשלימים שיעזרו לו להשתקם ולהבריא במהירות וביעילות.

אולי יעניין אתכם?