רשתות הספרים הפונות למגזר החרדי והדתי זוכות בשנים האחרונות לעדנה. בעוד בציבור הכללי הספרים הופכים להיות פחות ופחות פופולריים, במגזר החרדי בו רבים מתנזרים משימוש באמצעיים טכנולוגיים כמו פלאפונים חכמים או מכשירים אחרים, עדיין הספרים תופסים נתח של כבוד. בנוסף, בבתי הכנסת, בישיבות ובכוללים, עוסקים מאות אלפי אנשים בתפילה או בלימוד באמצעות ספרי קודש, כך שמטבע הדברים הביקוש אליהם ממשיך להיות גדול גם בימים אלו.

כיצד ניתן לרכוש ספרים המתאימים למגזר החרדי או הדתי?

לרשתות הספרים החרדיות ישנים לא מעט סניפים ברחבי הערים החרדיות והמעורבות כאשר לרשת ספרי אור החיים ורשת יפה נוף פלדהיים (הרשתות הגדולות במגזר) יחד ישנם 50 סניפים מצפון הארץ ועד לדרומה. אמנם, לא פעם אנשים לא יכולים להגיע אל החנות בעצמם מסיבה כזאת או אחרת, ולכן הרשתות הקימו אתרי אינטרנט כמו אתר יפה נוף פלדהיים בו ניתן לרכוש את כל מגוון הספרים הקיימים בחנות, ובהם ספרי קודש, ספרי קריאה למבוגרים ולילדים, ספרי בישול ואפייה, ספרי קומיקס ועוד.

האם כדאי לבצע את הקנייה באמצעות אתר יפה נוף פלדהיים?

כאשר מדובר על נושא כמו ספרים, ישנו הבדל גדול האם אתם יודעים איזה ספרים את מעוניינים לרכוש, לבין אם אתם לא סגורים על ספר מסוים. במקרה בו אתם יודעים מה אתם רוצים לרכוש, רכישה באמצעות אתר האינטרנט כמו אתר יפה נוף פלדהיים >https://yefe.co.il/ יכולה להיות קלה ונוחה, וחוסכת את ההגעה לחנות, חיפוש החנייה, חיפוש הספר ברחבי החנות, עמידה בתור וכן הלאה. אמנם, אם אתם לא סגורים על עצמכם ומחפשים ספר למטרה מסוימת מבלי שיש לכם שם של ספר ספציפי, תאלצו להגיע אל החנות בעצמה, לעבור על הספרים ולהחליט מה אתם חפצים לרכוש.