חברה אשר רוכשת מוצרים ממותגים לקידום מכירות בעסק, יוצרת בדרך כלל הבדל תהומי בין רמת המכירות העכשווית מול רמת המכירות לאחר השימוש במוצרי הקידום.

שימוש במוצרי קידום

כל מוצר קידום הוא נדבך חשוב במטרה שהיא להגדיל את המכירות ולהרחיב את ההכנסות. מוצרי הקידום מהווים טריגר שמדרבן את הלקוח לבדוק את המוצר, אם הוא מתאים לצורך שלו ואם הכול מתאים, הוא גם יקנה אותו. מוצרים ממותגים לקידום מכירות בעסק קיימים בשלל אופציות והם מתאימים למכירה של כל מוצר ומוצר בהתאם לתחום העיסוק של החברה.

המתנה שמקבל הלקוח היא ערך מוסף למכלול הרכישה שלו ולכן הוא נהנה מהעובדה שהוא קונה לדוגמה מחשב לפ טופ מתקדם ואתו הוא מקבל מוצרי לוואי במתנה כמו עכבר, פד לעכבר, דיסק און קי ומוצרים נוספים אשר קשורים לתפעול המחשב.

בנוסף לכך, הלקוחות יכולים לקבל גם מתנות ומוצרי פרסום שאינם קשורים לתחום המחשוב כמו אוהל לקמפינג, מטריה לימים חורפיים, או קופסה של שוקולדים מתוקים. כל מוצר נלווה מסוג זה ישמח אותם.

תזכורת למוצר האיכותי

מוצרים ממותגים לקידום מכירות בעסק יוצרים תזכורת עבור מי שקיבל אותם. כיוון שבכל פעם שהוא רואה אותם הוא נזכר בנותן המתנה ובשירות שמעניק בעסק שלו. במקרים רבים זהו קטליזטור לרכישת מוצרים במקום זה או אחר, הזמנת שירות או כל צורך אחר שקיים בעסקים השונים. ראו כאן לדוגמה מתנות למנהלים!

המטרה היא להטמיע את שמו של העסק כדי שיזכרו אותו למקרה צורך. כשאדם רואה שוב ושוב את שם העסק שמופיע על גבי המעמד השולחני, לוח שנה או כל מוצר אחר, הוא לא יכול שלא לזכור אותו ולכן בדרך זו מצליח העסק להרחיב את נעגל לקוחותיו והכנסותיו.