ארונות אמבטיה מעוצבים לפי מידה – איך מודדים נכון?

בין אם אתם רק עושים מתיחת פנים לחדר הרחצה ובין אם אתם צריכים לתכנן את חדר הרחצה החלומי בדירתכם החדשה, מסתבר שיש כללים שאם תקפידו עליהם תהנו מתוצאה מרשימה ומספקת, במיוחד אם אתם צריכים לבחור ארונות אמבטיה מעוצבים לפי מידה ומתלבטים.

איך מודדים נכון ארונות אמבטיה ב-6 צעדים פשוטים:

1. מדידת המרחב

על מנת להעריך את גודל הארון המתאים מדדו את המרחב של חדר הרחצה. בכל חדר רחצה הקיר הפנוי והחלל הסמוך לו במרחב שונים בגודלם. מיפוי זה ימקד אתכם ארונות המתאימים. כשיש לכם את המידות המדויקות של השטח אליו אתם רוצים להכניס את ארון האמבטיה, תוכלו להמשיך לשלב הבא.

2. בחירת 3 עד 5 פריטים

על מנת לא להתפזר בזמן או בכסף בחרו בין 3 ל-5 פריטים של ארונות אמבטיה שעונים על הקריטריונים שיובאו בהמשך. ההיצע הגדול יכול לבלבל והפיתוי להוציא עוד כסף לא מבטיח שהארון היקר יותר הוא בהכרח טוב יותר. היו ממוקדים בקריטריונים החשובים.

3. מידות

וודאו שמידות הארון תואמות את החלל שמדדתם וקחו בחשבון שמידת הארון צריכה להיות תואמת גם כאשר הדלתות או המגירות פתוחות עד המקסימום.

4. תו תקן ואחריות

בחרו ארונות אמבטיה וכן מוצרי אמבטיה עם תו תקן ואחריות שמכסות מצבים של רטיבות, התבקעות החומר, שימוש בצביעה לא רעילה ועוד.

5. פונקציונלי

העדיפו ארון עם עיצוב פונקציונלי שמותיר את חדר הרחצה אסתטי ונקי מפריטים מפוזרים. ארון מגירות עם טריקה שקטה מאוד מבוקש היום.

6. עיצוב

ארונות אמבטיה מעוצבים לפי מידה מוסיפים רבות לסגנון העיצובי של הבית, ולכן לאחר שהבטחתם את כל שאר הפרמטרים החשובים תוכלו להתפנות לבחירת העיצוב האישי שלכם.

אולי יעניין אתכם?