סכו"ם חד פעמי – לשמור על הסביבה

המודעות לאיכות הסביבה, עלתה מאוד בתקופה האחרונה עקב ההגבלות האחרונות של הממשלה על מוצרי החד פעמי.

צריך להדגיש שהזיהום הגדול של הכדור לא נובע מחד פעמי אלא מגזים שרכבים פולטים ומפעלים, חד פעמי הוא דבר יחסית שולית. לא נכנס לסיבות למה המדינה בכל זאת החליטה להגביל את עניין החד פעמי דווקא, אולם אין ספק שהמהלך הזה יוריד את הפגיעה באיכות הסביבה.

ולמי שעוד לא יודע, הנושא של איכות הסביבה, עולה שוב ושוב בשנים האחרונות בשל ריבוי האוכלוסין שיש בעולם.

האנושות מתפתחת בקצב משמח מחד ומעורר דאגה מאידך. אין מספיק משאבים בשביל כולם, לכן, הגיעו מהר מאוד למסקנה שיש להתנהל נכון כדי לשמור משאבים ולייצר מקורות של משאבים חדשים. למשל, כל השימוש בחשמל כאנרגיה חלופית זו ברכה לשמירה על מאגרי הדלק שהולכים ומדלדלים. בכלל, השימוש בחשמל מפחית את רמות זיהום האוויר.

אין ספק שהעולם, גם מבחינת איכות הסביבה ובעזרת הטכנולוגיה עומד בפני שינוי מרגש. שינוי שבו נראה חיים נקיים יותר, עולם שלא נפגע על ידי האדם ויכול להתפתח ולתת לנו בני האנוש את כל הטוב שיש לו להציע. קראו בהרחבה על מוצרים מתכלים למוסדות ועסקים!

סכו"ם חד פעמי – לשמור על הסביבה

כחלק מהמאמץ לשמור על הסביבה, משתדלים להימנע משימוש בסט סכו"ם חד פעמי שאינו מתכלה. הוא משפיע משמעותית על איכות הסביבה.

אמנם יש עוד גורמים שמשפיעים לא מעט, אבל מולם כרגע אין כל כך מה לעשות. קחו למשל את כלי הרכב שעדיין, ברובם הם מונעים על דלק, הם זיהום הרבה יותר גבוה מאשר חד פעמי, אבל כרגע אין ברירה עד שכולם יעברו לחשמל.

אולי יעניין אתכם?

טבלה משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה היא הלוואה המאפשרת למבוגרים ללוות כנגד ההון העצמי המגולם בבתיהם. זה יכול לשמש כדי להשלים הכנסה פנסיה, לכסות חשבונות רפואיים, או לשלם עבור

קרא עוד »

צ׳או צ׳או למכירה

כלבי צ'או צ'או הם כלבים שגודלו בעיר צ'ונגצ'ינג, סין. הם חיית מחמד פופולרית וסמל לתרבות הסינית. כלב צאו צאו למכירה הוא גזע כלבים ממוצא סיני.

קרא עוד »

מורה פרטי לפיזיקה

אני מורה פרטי לפיזיקה, שהוא גם גאון. יש לי דוקטורט בפיזיקה, אבל אני לא עובד יותר בתחום. התפקיד שלי הוא ללמד אנשים על פיזיקה ולתת

קרא עוד »