איך עובדת מרכזיה וירטואלית?

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

בעולם המודרני החדש, המתקדם, והטכנולוגי, כבר לא צריך עוד מרכזיות פיזיות ורגילות. כיום, בשנת 2020, אחרי המון חידושים ועבודה, מרכזיות רגילות הפכו לחכמות יותר. הכירו את השם הבא – מרכזיה וירטואלית. המרכזייה הווירטואלית חכמה יותר, מאפשרת למדוד נתונים, והכי חשוב – דיגיטלית כמו שאף פעם לא הכרתם. אז איך עובדת מרכזיה וירטואלית? בואו נדבר על זה.

מהי מרכזיה וירטואלית

מרכזיה וירטואלית היא מרכזיה שפועלת על גבי תשתיות תקשורת של רשת האינטרנט, על גבי שירותי הענן המתקדמים. מרכזיה וירטואלית מכילה את כל האופציות והאפשרויות שהיו לכם קיימות במרכזיה המשרדית הרגילה – החל מריבוי מספרים וירטואליים, שלוחות דיגיטליות, הקלטות אוטומטיות, הפניות למספרים נייחים וניידים, ואפילו מדידת נתונים ושיחות. זה סיפורה הקצר של מרכזיה וירטואלית בעולם האינטרנט המודרני והחדשני.

איך עובדת מרכזיה וירטואלית

מרכזיה וירטואלית בענן הופכת את תנאי השטח לטובים יותר, חכמים יותר, והרבה יותר נגישים ודיגיטליים. מרכזיה וירטואלית עובדת על גבי שרתים אינטרנטיים בענן, ומפוקחת 24\7 ע"י צוות מקצועי. כל שיחה שמועברת אליכם, עוברת לפני זה דרך הענן הווירטואלי שהשכרתם – המרכזייה הווירטואלית.

לדוגמא: לקוח מתקשר למספר הווירטואלי>השיחה מתקבלת בענן>ומעוברת לשלוחה הרלוונטית לפי הדרישה. כל התהליך הזה מתבצע ברגעים בודדים, ניתן להקליט את השיחות, למדוד את השיחות ברמה החודשית, ולבצע הפניות למס' קווים בו זמנית. כמו כן, במקרים מסוימים, ניתן להפנות שיחות ממרכזייה אחת לשנייה. וכך, עובדת לה ברציפות המרכזייה הווירטואלית ומספקת את השיחות לשלוחות הרלוונטיות והמתאימות.

כל שירותי הענן במקום אחד – הכירו את חברת Entersys

כל העסקים והארגונים בישראל יעדיפו להתחבר לחברה שמספקת את כל שירותי הענן במקום אחד: החל משירותי מרכזיה וירטואלית בענן, ועד לגיבוי מסמכים בענן ושירותי מחשוב נוספים לעסק ולארגון. חברת EnterSYS מספקת שירותי מחשוב ברמה הגבוהה ביותר ותחת קורת גג אחת. לפרטים נוספים, להתרשמות, והרשמה לשירות – בקרו באתר https://www.entersys.co.il או התקשרו עכשיו 03-578-3132!

אולי יעניין אתכם?

למה צריך הדפסה על חולצות

שירות הדפסה על חולצות יהיה חיוני עבור אלו מכם שירצו לחזק את תחושת השייכות של העובדים שלהם לעסק וזאת לצד כך שגם תוכלו לראות כי

קרא עוד »

סוגים של פסי האטה

המצאות כמו מהמורות או פסי האטה לצורך בקרת מהירות של רכבים הנוסעים באזורים מיושבים ובקרבה למקומות מגורים, בתי ספר וגנים אינן אהודות במיוחד. בעוד שהם

קרא עוד »