משטחי גבשושיות מודבקים על הרצפות לפני מדרגות, מעליות וכדומה. מטרתם היא להתריע בפני ליקויי ראייה ומוגבלים אחרים על הסכנה הכרוכה בהגעה ובשימוש באלמנטים אלו. הצורך בהתקנתם נובע מציות לחוק קיים לגבי התקנת אמצעי בטיחות לכבדי ראיה ועיוורים במבנים ציבוריים, אבל גם מתוך התחשבות של בעלי המקום.

הפתרון המוצע כאן יעיל מאוד עבורם כי הם יכולים להרגיש את הגבשושיות ולהיזהר. האמצעי הנ"ל זול יחסית, נוח, בטוח וניתן ליישם אותו ללא כל קושי. קראו בהרחבה על משטח גבשושיות!

מיושם על ידי הדבקה

המשטחים מיוצרים מגומי פולימרים ופלסטיק. לכל חומר יש את היתרונות שלו. הם מגיעים במידות שונות של 120/60 ושל 60/60 ובמגוון צבעים לבחירה. כל אחד יכול, למעשה, לבחור את אלו המתאימים לצרכיו, לטעמו האישי, לאפשרויות הכספיות וכדומה.

היישום נעשה על ידי הדבקתם בנקודות המתאימות באמצעות דבק מיוחד המחזיק מעמד ללא בלאי. הם חזקים ומסיביים ומיועדים לשאת משקלים כבדים של אנשים, עגלות, מזוודות ומשאות אחרים בהם נהוג להשתמש במקומות כאלו. הם אף בטוחים לכל האנשים העוברים כולל לילדים הרצים באזורים אלו.

התמצאות במרחב הסביבתי

עבור לקויי ראייה ומוגבלים אחרים יש חשיבות מכרעת להתמצאות הסביבתית בתוך מבנים ציבוריים, קניונים, מרכזי קניות מקורים, תחנות רכבת ואוטובוס מרכזיות ועוד. אמצעים אלו ואחרים נוספים כמו פסי הולכה, פסים נגד החלקה, כפתורי גבשושיות ועוד הם פתרונות מצוינים המוסיפים לבטיחותם. ניתן למצוא את המוצרים באתר המושקע של החברה ואף לרכוש אותם ממנה. הכנסו עכשיו להתרשמות באמצעות אתר שרפים!

כל מוצר מגיע עם תמונה ותיאור פרטני לגבי המפרט שלו. השירות כולל ייעוץ, מחירים נוחים, שינוע, הוראות התקנה ועוד. מומלץ לרכוש את כל אלו אצל ספק בעל מוניטין אשר מייבא אותם מחברה בינלאומית בעלת שם.